HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Trainingsschema
Dit schema loopt van 22-4-2019 t/m 26-4-2019
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Basiscursus Jongste Jeugd Julia Pisa
Leonie Wijnterp
Moos Brouwer
KG2 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes 8E2 Lotte van Brummen KG1
16:45 - 18:00 Meisjes 8E3 Floor uit den Bogaard KG1
16:45 - 18:00 Meisjes 8E4 Noor Engels KG1
16:45 - 18:00 Meisjes E3 Sterre Seynaeve KG1
17:00 - 18:15 meisjes D4 Anne Lemans
Anouk Zwarts
KG2 - AB
18:15 - 19:45 Jongens C1 Jesper Bouwman KG1 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Yorden Groot KG1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Yannick Steunenberg KG2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C4 KG5
18:30 - 19:45 Meisjes D7 Lotte van de Hel
Rayna Kruit
KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Freddy Verweij KG3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Bart Wortelboer KG1
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Marvin Mulder KG2 - CD
20:00 - 21:15 Meisjes A4 René van de Hel KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 16:00 Meisjes 8E1 Bart Wortelboer KG1
14:45 - 16:00 Meisjes E1 Bart Wortelboer KG1
16:30 - 17:30 G/LG team 1 KG5
16:30 - 17:30 G/LG team 2 KG5
16:30 - 17:45 Jongens F1 David Neeleman
Michael Martherus
KG2
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Kris Maduro KG1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes E4 Eline Wolters
Anne Bosscher
KG1 - B
16:30 - 17:45 Meisjes E5 Merel Schouten KG1 - A
16:30 - 17:45 Meisjes F1 Eva Jasmijn Bloodshoofd
Robin Bouhof
Matthijs Jansen
KG2
16:30 - 17:45 Mixed 8E5 Marieke van der Burg KG3 - AB
16:45 - 17:45 Benjamin jongens Tessa Kokke KG3 - D
16:45 - 17:45 benjamins meisjes Marieke van der Marel KG3 - C
17:45 - 19:00 Jongens C2 Marieke van der Burg KG3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C1 Kris Maduro KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C8 Mark Albertus KG5
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Dionyse van der Haar
Nanieke Hospers
KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D6 KG3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Mike Heemsbergen KG1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D5 KG4 - AB Trainer: Esther Falkena(ouder)
18:15 - 19:30 Meisjes C5 Chadine Haouti KG4 - CD
19:00 - 20:15 Jongens D1 Yorden Groot KG2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Sandor van der Zwart KG3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C6 Jeroen Schut KG5
19:00 - 20:15 Meisjes D3 Brian Panhorst KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B4 KG4 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B3 Thijs Tijsterman KG4 - CD training door jong dames team contactpersoon nanieke hospers
19:45 - 21:30 Dames 1 KG1
20:15 - 21:30 Dames 2 KG2 - CD
20:15 - 21:30 Dames 3 KG2 - AB
20:15 - 21:30 Dames 4 KG3 - AB
20:15 - 21:30 Dames jong Marvin Mulder KG3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens J8E1 Kris Maduro KG1 - AB
16:30 - 17:30 Keeperstraining Jongste Jeugd Wies Krikke
Maud van Wijngaarden
Nando van Lunteren
KG5
16:45 - 18:00 extra training Trainingsgroep KG1 - CD Breedte training elftal(kunnen zij oefenen)
17:00 - 18:00 Jongens C1 Yorden Groot KG2 3de moment Jongens C-lijn
17:00 - 18:00 Jongens C2 Yorden Groot KG2 3de moment Jongens C-lijn
17:45 - 18:45 Keepersgroep 6 Randy Poulissen KG5 - AB
17:45 - 19:00 Mixed 8E5 Florence Kempenaar
Sanne de Boer
KG4 - CD
18:00 - 19:15 Jongens E1 Bart Voorhorst
Sam Voorhorst
KG2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens J8E2 Jeroen van Roon KG3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes 8E2 Pascale Schippers
Esmee Hoogenberg
KG3 - B
18:00 - 19:15 Meisjes 8E4 Roos Wooning KG3 - A
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Kris Maduro KG1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Jeroen de Bruin KG2 - AB
18:00 - 19:15 meisjes D4 Ronnie Slijkhuis KG4 - AB Trainer 2: Robbert van Amersvoort
18:00 - 19:15 Meisjes E2 Merel Gelens KG1 - C
18:00 - 19:15 Meisjes E3 Tes Bekkers KG1 - D
18:45 - 20:00 Meisjes D7 Lotte van de Hel
Rayna Kruit
KG5
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Robert-Jan Borst KG4 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes B2 Yannick Steunenberg KG2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B1 Ewout Dellemijn KG1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Yorden Groot KG1 - CD
20:00 - 21:15 Meisjes A4 René van de Hel KG5
20:00 - 21:30 Trimmers Donderdag KG3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes 8E3 Marieke van der Marel
Lotte Klein Kranenburg
KG2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes C7 Sam Wesselink KG1 - AB training gegeven door MA1, contactpersoon Sam.
16:30 - 17:45 Meisjes E1 Rada Middelhoek KG1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes E5 Bob Timmer
Merel Schouten
KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Thijs Tijsterman KG1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D6 KG1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Mark Olsthoorn KG1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Marvin Mulder KG1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Sandor van der Zwart KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Edwin Huisman KG2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B5 KG3 - AB Training door heren 2, contact Peter Dommerholt.
20:30 - 21:45 Dames 2 KG2 - CD
20:30 - 21:45 Dames 3 KG2 - AB
20:30 - 21:45 Dames 4 KG3 - AB
20:30 - 21:45 Dames jong Marvin Mulder KG1 - CD
20:30 - 21:45 Heren 2 KG1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trimmers Trainingsgroep KG4
Agenda
vervolg 27-4  Meivakantie
vervolg 4-5  Knutselochtend
vervolg 8-5  Scheidsrechtersexamens
vervolg 11-5  Ledenwervingsactie
vervolg 16-5  Bespreking jongenslijn
vervolg 18-5  Ledenwervingsactie
vervolg 25-5  Ledenwervingsactie
Hele agenda
Nieuws