HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JA1 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Zutphen JA1 2 4 1 1 0 4 2 0
3 PW JA1 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Haackey JA1 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Apeldoorn JA2 2 0 0 0 2 5 7 0
6 HCHN JA1 2 0 0 0 2 2 10 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo JB1 2 6 2 0 0 23 2 0
2 Ares JB1 2 4 1 1 0 18 4 0
3 Haackey JB1 2 4 1 1 0 14 6 0
4 EHV JB1 2 3 1 0 1 4 17 0
5 Deventer JB3 2 0 0 0 2 5 15 0
6 Twente JB2 2 0 0 0 2 3 23 0
  2e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 PW JB2 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Twente JB3 2 4 1 1 0 14 3 0
3 Almelo JB2 2 1 0 1 1 4 8 0
4 Ares JB2 2 0 0 0 2 2 17 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hattem JC1 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Flevoland JC1 2 3 1 0 1 7 4 0
3 Ares JC1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Kromhouters JC1 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Bemmel JC1 2 3 1 0 1 5 11 0
6 Twello JC1 2 0 0 0 2 3 11 0
  1e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gorssel/Epse JD1 3 9 3 0 0 11 3 0
2 Nijmegen JD2 3 4 1 1 1 4 6 0
3 Ares JD1 3 2 0 2 1 3 5 0
4 Zutphen JD1 3 1 0 1 2 3 7 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor JD1mix 3 9 3 0 0 26 1 0
2 Lochem JD1 2 6 2 0 0 14 3 0
3 Ares JD2 3 6 2 0 1 11 15 0
4 Apeldoorn JD3 2 3 1 0 1 3 13 0
5 EHV JD2 3 0 0 0 3 2 12 0
6 Deventer JD2 3 0 0 0 3 7 19 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo MA1 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Ares MA1 2 4 1 1 0 5 1 0
3 HCHN MA1 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Lochem MA1 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Haackey MA1 2 1 0 1 1 4 6 0
6 PW MA1 2 0 0 0 2 4 9 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA2 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Meppel MA1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Zwolle MA3 2 0 0 0 2 3 5 0
4 Salland MA1 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Mezen MA2 1 0 0 0 1 0 4 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MA7 3 9 3 0 0 11 1 0
2 Ares MA3 3 6 2 0 1 5 7 0
3 Apeldoorn MA4 3 3 1 0 2 8 7 0
4 Mezen MA4 3 0 0 0 3 2 11 0
  6e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA4 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Ares MA4 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Hattem MA2 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Mezen MA3 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Meppel MA4 2 0 0 0 2 3 7 0
6 Zutphen MA4 2 0 0 0 2 2 12 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully MB1 3 7 2 1 0 15 3 0
2 Doetinchem MB1 3 6 2 0 1 7 8 0
3 Zwolle MB2 3 5 1 2 0 4 2 0
4 Ares MB1 3 5 1 2 0 3 2 0
5 Upward MB2 3 1 0 1 2 2 6 0
6 Arnhem MB1 3 0 0 0 3 2 12 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB2 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Ares MB2 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Zutphen MB3 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Zwolle MB3 2 3 1 0 1 7 6 0
5 Twello MB1 2 1 0 1 1 4 11 0
6 Upward MB3 2 0 0 0 2 1 9 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MB1 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Almelo MB1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Zutphen MB2 2 3 1 0 1 6 7 0
4 PW MB2 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Ares MB3 2 0 0 0 2 0 3 0
6 Bully MB3 2 0 0 0 2 3 10 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully MB8 3 9 3 0 0 25 4 0
2 Almelo MB4 2 3 1 0 1 6 7 0
3 Ares MB4 2 3 1 0 1 11 14 0
4 Apeldoorn MB6 3 3 1 0 2 5 11 0
5 Deventer MB6 2 0 0 0 2 2 13 0
  5e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MB3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Epe MB2 2 6 2 0 0 11 3 0
3 Gorssel/Epse MB1 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Twello MB2 2 3 1 0 1 9 9 0
5 Upward MB6 2 0 0 0 2 0 10 0
6 Ares MB5 2 0 0 0 2 1 13 0
  4e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommen MB3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Zwolle MB8 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Ares MB6 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Flevoland MB3 2 1 0 1 1 3 4 0
5 Hardenberg MB2 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Epe MB3 2 0 0 0 2 0 12 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC1 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Ede MC1 2 4 1 1 0 6 5 0
3 Doetinchem MC1 2 3 1 0 1 10 5 0
4 Zutphen MC1 2 3 1 0 1 10 6 0
5 Ares MC1 2 1 0 1 1 2 8 0
6 Nijmegen MC2 2 0 0 0 2 2 17 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MC1 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Ares MC2 2 4 1 1 0 8 2 0
3 Zwolle MC3 2 3 1 0 1 2 2 0
4 HCM MC2 2 3 1 0 1 2 7 0
5 Hattem MC1 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Twente MC2 2 0 0 0 2 2 9 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC3 3 9 3 0 0 17 3 0
2 Zutphen MC2 3 6 2 0 1 14 4 0
3 Salland MC1 3 4 1 1 1 4 4 0
4 Apeldoorn MC3 3 3 1 0 2 3 6 0
5 Twente MC4 3 3 1 0 2 5 12 0
6 Gorssel/Epse MC1 3 1 0 1 2 2 16 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MC4 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Arnhem MC3 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Ares MC4 2 3 1 0 1 10 5 0
4 Dieren MC1 2 1 0 1 1 4 12 0
5 Westerduiven MC3 2 1 0 1 1 3 12 0
6 Overbetuwe MC3 2 0 0 0 2 1 14 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer MC4 3 7 2 1 0 13 4 0
2 Twello MC2 3 7 2 1 0 8 5 0
3 Upward MC4 3 6 2 0 1 12 5 0
4 Hattem MC2 3 6 2 0 1 10 7 0
5 Ares MC5 3 0 0 0 3 3 12 0
6 Zwolle MC7 3 0 0 0 3 1 14 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MC5 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Upward MC7 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Ares MC6 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Zwolle MC9 2 3 1 0 1 1 6 0
5 Zutphen MC3 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Lochem MC3 2 0 0 0 2 1 4 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MC3 2 6 2 0 0 13 0 0
2 Upward MC6 2 6 2 0 0 9 2 0
3 Salland MC2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Ares MC7 2 1 0 1 1 5 7 0
5 Zwolle MC10 2 1 0 1 1 3 10 0
6 Zutphen MC4 2 0 0 0 2 0 12 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MD2 3 9 3 0 0 8 2 0
2 EHV MD1 3 7 2 1 0 10 3 0
3 Ares MD1 3 7 2 1 0 8 3 0
4 Bully MD2 3 3 1 0 2 2 7 0
5 Arnhem MD1 3 0 0 0 3 2 8 0
6 PW MD1 3 0 0 0 3 3 10 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MD1 3 9 3 0 0 25 7 0
2 Doetinchem MD1 3 9 3 0 0 19 5 0
3 Epe MD1mix 3 6 2 0 1 25 9 0
4 Hattem MD1 3 3 1 0 2 7 22 0
5 Upward MD2 3 0 0 0 3 4 16 0
6 Ares MD2 3 0 0 0 3 4 25 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD3 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Meppel MD1 2 6 2 0 0 6 0 0
3 Zwolle MD8 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Zwolle MD9 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Ares MD3 2 0 0 0 2 4 10 0
6 Mezen MD2 2 0 0 0 2 0 8 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MD1 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Wijchen MD4 2 4 1 1 0 13 2 0
3 Oosterbeek MD3 2 4 1 1 0 3 2 0
4 HCM MD4 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Ares MD4 2 1 0 1 1 1 10 0
6 Nijmegen MD8 2 0 0 0 2 1 18 0
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampen MD1mix 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Hattem MD2 2 3 1 0 1 8 3 0
3 Zwolle MD13 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Zwolle MD10 2 3 1 0 1 2 4 0
5 Mezen MD4 2 3 1 0 1 1 7 0
6 Ares MD5 2 0 0 0 2 2 6 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MD2 3 9 3 0 0 27 3 0
2 Ares MD6 3 7 2 1 0 12 1 0
3 Bully MD6 3 4 1 1 1 8 5 0
4 Zutphen MD4 3 4 1 1 1 6 10 0
5 Haackey MD2 3 1 0 1 2 5 23 0
6 EHV MD5 3 0 0 0 3 2 18 0
  4e klasse 
  Meisjes D7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Avanti MD1 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Losser MD1 2 3 1 0 1 6 5 0
3 Ares MD7 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Deventer MD5 2 0 0 0 2 0 11 0
  5e klasse 
Agenda
vervolg 23-10  Knutselen met Michelle
vervolg 14-11  Bitjehappen hapdag!
Hele agenda
Nieuws