HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens A1 63 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1 15:35 16:20 Vosveld veld 1  info
  corvee  
Fluiten: Youri de Graaf (Heren 1) en Wouter van Schooten (Heren 1)

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E1 80 HC Epse J8E1 10:00 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens B1 199 EHV Enschede JB1 60 12:30 14:15 uit -   info
Jongens B2 233 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JB2 60 13:30 15:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C1 292 Hattemse M.H.C. JC1 45 10:55 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens E1 307 HC Epse J6E2 30 08:45 09:45 uit -   info
  velddeel D  
Let op: Uittenue mee!   

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D1 518 MHCZutphen JD1 08:15 09:00 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Mandy de Valk (Dames 2) en Johan Frisart

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E2 546 MHCZutphen M8E2 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes 8E1 559 MHC De Mezen M8E2 45 08:15 09:30 uit -   info
Meisjes 8E3 630 MHC De Mezen M8E1 10:00 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens D2 651 Apeldoorn JD3 13:55 14:40 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Rada Middelhoek (Dames 3) en Nicole Pijnappel (Dames 3)
Meisjes A1 732 HCHN MA1 13:30 14:30 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Jaimy Steunenberg en Jozua Klaver (Jongens A1)

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E4 806 Nunspeet M8E1 45 08:15 09:30 uit -   info
  veld 1: kwart C en D  

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 844 Meppeler HV MA1 60 10:45 12:30 uit -   info

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E1 905 HC Zwolle M6E11 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes E2 908 Apeldoorn M6E1 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A4 973 MHC De Mezen MA3 45 10:45 12:00 uit -   info
Meisjes A3 1037 Apeldoorn MA4 11:50 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: Anne Lemans (Dames 1) en René van de Hel
Meisjes B1 1057 Doetinchemse Hockey Club MB1 45 12:25 14:10 uit -   info
Meisjes B2 1137 MHCZutphen MB3 11:55 12:40 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Bouke Smits (Jongens A1) en Nienke van der Burg (Dames 1)

26 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes E3 1183 Hattemse M.H.C. M6E2 45 09:00 10:15 uit -   info
  Velddeel A  
Let op: Uittenue mee!   

26 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B3 1200 O.H.C. Bully MB3 15:30 16:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Auke Dijkstra (Heren 2) en Lynn van Veldhuizen (Dames 4)
Meisjes B5 1325 Lochemse Hockey Club MB3 45 11:30 12:45 uit -   info
Meisjes B4 1464 MHC Almelo MB4 13:10 13:40 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Ruby Schaake (Dames 4) en Donna Schoorel (Dames 4)
Meisjes B6 1504 GZG Hardenberg MB2 75 11:00 13:00 uit -   info
Meisjes C2 1602 HC Zwolle MC3 40 13:35 15:15 uit -   info
Meisjes C3 1678 SMHC Salland MC1 13:25 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Femke Schut (Dames Jong) en Sam Grandia (Dames 3)
Meisjes C5 1738 Hattemse M.H.C. MC2 45 12:45 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 1761 Westerduiven MC3 30 09:35 10:45 uit -   info
Meisjes C6 1904 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC7 15:35 16:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Maud van Wijngaarden (Keepersgroep 3) en Johan Frisart
Meisjes C7 1916 MHCZutphen MC4 14:45 15:15 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Sam Wesselink (Dames 4) en Gina Schoorel (Dames 4)
Meisjes C1 2059 NMHC Nijmegen MC2 10:00 10:50 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Michelle de Vree (Dames 2) en Femke Marissa ten Damme (Meisjes A1)
Meisjes D2 2118 MHC Bemmel 800 MD1 45 12:30 14:00 uit -   info
Meisjes D1 2166 HC Zwolle MD2 40 08:55 10:20 uit -   info
Meisjes D3 2247 Meppeler HV MD1 10:00 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Fabiënne Albers (Dames Jong) en Noa Haandrikman (Dames Jong)
Meisjes D4 2352 HCM Arnhem MD4 11:00 11:30 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Nikki van de Ven (Dames Jong) en Maud Uilkema (Dames Jong)
Meisjes D6 2463 Voorster Hockeyclub Twello MD2 11:20 12:05 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Erin Markmann (Dames 5) en Maxime Hoogenberg (Dames 5)
Meisjes D5 2481 HC Zwolle MD10 40 10:45 11:55 uit -   info
Meisjes D7 2534 Hockeyclub Losser MD1 12:35 13:05 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Lara Klooster (Dames 3) en Maud Hoexum (Dames 4)


Agenda
vervolg 28-9  Coach avond gehele D-lijn
vervolg 23-10  Knutselen met Michelle
vervolg 14-11  Bitjehappen hapdag!
Hele agenda
Nieuws