HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

28 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 HC Ares MB1 16:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Sofie Wooning (Dames 1) en Wouter van Schooten (Heren 1- Silver Cup)
Meisjes A2 HC Ares MB2 13:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes A3 HC Ares MB3 14:45 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Femke Klopman (Dames 1 - Silver Cup) en Marieke van der Burg (Dames 1)
Meisjes A4 HC Ares MB6 11:45 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Lauren Steggink (Dames 3) en René van de Hel
Meisjes B1 HC Ares MA1 16:30 Emotion veld 2  info
Meisjes B2 HC Ares MA2 13:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Wies Krikke en Femke Marissa ten Damme (Meisjes A1)
Meisjes B3 HC Ares MA3 14:45 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes B4 HC Ares MC4 16:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Auke Dijkstra (Heren 2) en Rob Dellemijn
Meisjes B5 HC Ares MC6 16:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Sterre Seynaeve (Meisjes A2) en Johan Frisart
Meisjes B6 HC Ares MA4 11:45 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes C1 HC Ares jc1 13:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Johan Frisart en René van de Hel
SPROEIEN
Meisjes C2 HC Ares md1 12:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Marga Venema-remmers en Wies Krikke
Meisjes C3 HC Ares JB2 12:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes C4 HC Ares MB4 16:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes C5 HC Ares JD1 10:30 Emotion veld 2  info
SPROEIEN VOOR DE WEDSTRIJD
Meisjes C6 HC Ares MB5 16:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes C7 HC Ares MD6 15:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Floor Olij (Meisjes A4) en Johan Frisart
Meisjes D1 HC Ares mc2 12:00 Emotion veld 2  info
Meisjes D2 HC Ares MD3 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Bo Naber (Dames Jong) en Noa Haandrikman (Dames Jong)
Meisjes D3 HC Ares MD2 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes D4 HC Ares MD7 13:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Esmee Hoogenberg (Meisjes A1) en Iris Meuleman (Dames Jong)
Meisjes D5 HC Ares JD2 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes D6 HC Ares MC7 15:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes D7 HC Ares MD4 13:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Jongens A1 HC Ares JB1 15:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Huub Klein Schaarsberg en Gertjan Ashouwer (Heren 1)
Jongens B1 HC Ares JA1 15:00 Emotion veld 2  info
Jongens B2 HC Ares MC3 12:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Jozua Klaver (Jongens A1) en Aik van Weelderen (Jongens A1)
Jongens C1 HC Ares MC1 13:30 Emotion veld 2  info
Jongens D1 HC Ares mc5 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Fabienne Matenaar (Meisjes A3) en Camiel Stokman (Jongens B1)
Jongens D2 HC Ares MD5 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Bente Hulleman (Keepersgroep 1)

28 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 HC Ares M8E2 10:15 Rabobank veld  info
drieluik: wedstrijd max 30 minuten
Meisjes 8E1 HC Ares J8E1 10:50 Rabobank veld  info
drieluik wedstrijd 30 minuten
Meisjes 8E2 HC Ares J8E1 11:30 Rabobank veld  info
Meisjes 8E2 HC Ares M8E1 10:15 Rabobank veld  info
Meisjes 8E3 HC Ares M8E4 12:15 Rabobank veld  info
Meisjes 8E4 HC Ares M8E3 12:15 Rabobank veld  info
Meisjes E1 HC Ares ME2 10:30 Vosveld veld 1  info
Meisjes E2 HC Ares me1 10:30 Vosveld veld 1  info
Meisjes E3 HC Ares je1 10:30 Vosveld veld 1  info
Jongens 8E1 HC Ares M8E2 11:30 Rabobank veld  info
Jongens 8E1 HC Ares M8E1 10:50 Rabobank veld  info
Jongens E1 HC Ares ME3 10:30 Vosveld veld 1  info


Agenda
vervolg 22-12  Knutselen met Michelle in de kerstvakant
vervolg 19-7  Gereserveerde data Hockeykampen.nl
Hele agenda
Nieuws