HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

11 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Meisjes A2 6008 Lochemse Hockey Club MA2 0 15:25 15:55 APELDOORN
Fluiten: Jozua Klaver (Zaal Jongens A1) en Simon Maduro (Zaal Jongens A1)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes A2 6120 HC Zwolle MA3 0 13:45 14:15 APELDOORN
Fluiten: Jozua Klaver (Zaal Jongens A1) en Simon Maduro (Zaal Jongens A1)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes A3 9963 AHC Velp MA2 30 12:40 13:40 ARNHEM
Let op: Uittenue mee!   
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
Zaal Meisjes A3 9980 Voorster Hockeyclub Twello MA2 30 11:50 12:50 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 2
Zaal Meisjes A4 6164 Lochemse Hockey Club MA4 0 13:45 14:15 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Rob Dellemijn
Apeldoorn sporthal - FSG Campus
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes A4 6851 MHC EDE MA3 0 15:25 15:55 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Rob Dellemijn
Apeldoorn sporthal - FSG Campus
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes C8 8839 MHC De Mezen MC4 25 11:20 12:15 UDDEL
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Zaal Meisjes C8 8981 Apeldoorn MC5 25 12:10 13:05 UDDEL
Let op: Uittenue mee!   
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Zaal Meisjes D2 3960 DHV MD23-C 0 12:55 13:25 APELDOORN
Fluiten: Arvid van den Brink en Daniëlle Kraaijenhof (Meisjes A5)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes D2 4621 Lochemse Hockey Club MD3 0 08:45 09:15 APELDOORN
Fluiten: Johan Frisart en Arvid van den Brink
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Meisjes D5 3891 Doetinchemse Hockey Club MD2 30 09:55 10:55 DUIVEN
Westerduiven AirDome
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
Zaal Meisjes D5 4618 Hockey Vereniging Zevenaar MD2 30 11:35 12:35 DUIVEN
Westerduiven AirDome
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 1
Zaal Meisjes D6 4041 Doetinchemse Hockey Club MD4 45 12:10 13:25 DOETINCHEM
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
Zaal Meisjes D6 4345 Apeldoorn MD6 45 11:20 12:35 DOETINCHEM
Let op: Uittenue mee!   
Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
ZAALBLOK 6314 ZAAL Zwolle MA3 - Lochem MA2 0 15:05 15:05 APELDOORN
Fluiten: Jozua Klaver (Zaal Jongens A1) en Simon Maduro (Zaal Jongens A1)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 6780 ZAAL Ede MA3 - Lochem MA4 0 15:05 15:05 APELDOORN
Fluiten: René van de Hel en Rob Dellemijn
Apeldoorn sporthal - FSG Campus
Laan van Westenenk 4
7336AZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 4479 ZAAL Gorssel/Epse MD1 - Lochem MD3 0 10:05 10:05 APELDOORN
Fluiten: Johan Frisart en Arvid van den Brink
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 4191 ZAAL Hattem MD12-C - Mezen MD2 0 11:45 11:45 APELDOORN
Fluiten: Daniëlle Berghorst (Meisjes A5) en Kimberley Hasebos (Meisjes A4)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 4448 ZAAL Hattem MD12-C - Deventer MD23-C 0 12:35 12:35 APELDOORN
Fluiten: Daniëlle Kraaijenhof (Meisjes A5) en Arvid van den Brink
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
ZAALBLOK 3753 ZAAL Mezen MD2 - Gorssel/Epse MD1 0 10:55 10:55 APELDOORN
Fluiten: Daniëlle Berghorst (Meisjes A5) en Kimberley Hasebos (Meisjes A4)
Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
Zaal Heren 2 1996 DHC Drienerlo H6 0 14:05 14:35 ARNHEM
Rijkerswoerd Sporthal
De Pas 44
6836BK ARNHEM
hal: veld 1
Zaal Heren 2 1989 HCM Arnhem H4 0 13:15 13:45 ARNHEM
Rijkerswoerd Sporthal
De Pas 44
6836BK ARNHEM
hal: veld 1
Zaal Jongens D1 3338 DHV JD12-C 35 09:15 10:20 ZWOLLE
On Campus
Campus 2-6 gebouwZ
8017CA ZWOLLE
hal: veld 1
Zaal Jongens D1 3396 HC Zwolle JD2 35 08:25 09:30 ZWOLLE
On Campus
Campus 2-6 gebouwZ
8017CA ZWOLLE
hal: veld 1


Agenda
vervolg 14-12  ALV-vergadering online!
vervolg 11-7  Hockeykampen.nl komt naar HC Ares
Hele agenda
Nieuws