HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E3 Zaal 7346 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward M8E5 25 10:25 11:20 DIEREN
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
Meisjes 8E3 Zaal 7361 MHC Epe M8E1 25 12:55 13:50 DIEREN
Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
Meisjes A2 Zaal 6239 Westerduiven MA1 30 15:40 16:40 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
Meisjes A2 Zaal 6103 MHCZutphen MA2 30 17:20 18:20 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
Meisjes B2 Zaal 2060 MHC Epe MB1 30 17:20 18:20 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
Meisjes B2 Zaal 1482 Nunspeet MB1 30 15:40 16:40 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 3
Meisjes B5 Zaal 4299 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB6 30 13:10 14:10 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
Meisjes B5 Zaal 4010 Lochemse Hockey Club MB4 30 11:30 12:30 ARNHEM
Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 4921 AHC Velp MC1 25 12:05 13:00 UDDEL
Fluiten: Rudy van Droogenbroeck (Trimmers Donderdag) en Nienke Huiskamp (Dames 1)
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Meisjes C1 Zaal 4944 M.H.C. Oosterbeek MC1 25 16:15 17:10 UDDEL
Fluiten: Johan Frisart en Mickey Joe Waterman (Heren 2)
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Meisjes C12 Zaal 6445 HCM Arnhem MC12C 0 17:50 18:20 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
Meisjes C12 Zaal 6515 NMHC Nijmegen MC2 0 16:10 16:40 BEMMEL
De Heister
Drieske 1
6681CX BEMMEL
hal: veld 1
ZAALBLOK 4967 ZAAL Arnhem MC1 - Upward MC2 25 14:15 14:40 UDDEL
Fluiten: Rob Dellemijn en Johan Frisart
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
ZAALBLOK 5014 ZAAL Doetinchem MC1 - Upward MC2 25 15:55 16:20 UDDEL
Fluiten: Johan Frisart en Mickey Joe Waterman (Heren 2)
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
ZAALBLOK 4899 ZAAL HCM MC1 - Doetinchem MC1 25 13:25 13:50 UDDEL
Fluiten: Nienke Huiskamp (Dames 1) en Rudy van Droogenbroeck (Trimmers Donderdag)
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
ZAALBLOK 4987 ZAAL Oosterbeek MC1 - HCM MC1 25 15:05 15:30 UDDEL
Fluiten: Johan Frisart en Rob Dellemijn
De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
Jongens C1 Zaal 2032 HCM Arnhem JC1 45 11:50 13:05 LOCHEM
De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1
Jongens C1 Zaal 1466 Hockey Vereniging Zevenaar JC1 45 10:10 11:25 LOCHEM
Let op: Uittenue mee!   
De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1


Agenda
vervolg 16-2  Traditionele brunch zaterdag trimgroep
vervolg 16-2  Knutselmiddag
vervolg 27-2  Scheidsrechters examen
vervolg 1-3  Knutselen met Michelle in de vakantie
vervolg 2-3  Knutselochtend
vervolg 9-3  Ledenwervingsactie Jeugd
vervolg 13-3  Ledenwervingsactie ouders
Hele agenda
Nieuws