HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Zaal Meisjes A2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marvin Mulder Email
Trainer Marvin Mulder Email
Teammanager Erik Klopman Email
TC-lid Ronald Koetsier Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb 6325 Hattemse M.H.C. MA1
40
15:50 17:00 thuis WRZV Sporthallen
  WRZV Sporthallen
Grote Voort 4
8041AM ZWOLLE
hal: veld 1
 
12 feb 6637 HC Zwolle MA3
40
15:00 16:10 uit WRZV Sporthallen
  WRZV Sporthallen
Grote Voort 4
8041AM ZWOLLE
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MA2 4 12 4 0 0 15 9 0
2 Hattem MA1 2 4 1 1 0 12 7 0
3 Ares MA2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Deventer MA2 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Kampen MA1 4 3 1 0 3 11 18 0
6 Twello MA1 2 1 0 1 1 9 11 0
7 Zwolle MA3 2 0 0 0 2 1 5 0

Uitslagenmatrix
  Ares MA2Lochem MA2Kampen MA1Hattem MA1Zwolle MA3Deventer MA2Twello MA1
Ares MA2   3-4 2-0
Lochem MA2  
Kampen MA1 4-6   1-3 5-3
Hattem MA1 6-1  
Zwolle MA3 1-3  
Deventer MA2 1-2  
Twello MA1 6-6  

Uitslagen
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Ares MA2 Zwolle MA3 2-0 Definitief
.. Ares MA2 Lochem MA2 3-4 Definitief
.. Zwolle MA3 Lochem MA2 1-3 Definitief
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Kampen MA1 Twello MA1 5-3 Definitief
.. Twello MA1 Hattem MA1 6-6 Definitief
.. Hattem MA1 Kampen MA1 6-1 Definitief
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
.. Kampen MA1 Lochem MA2 4-6 Definitief
.. Deventer MA2 Lochem MA2 1-2 Definitief
.. Kampen MA1 Deventer MA2 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Deventer MA2 Hattem MA1 17:00 Marke, De
  Deventer MA2 Zwolle MA3 17:50 Marke, De
  Hattem MA1 Zwolle MA3 18:40 Marke, De
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Hattem MA1 Deventer MA2 18:40 Marke, De
  Hattem MA1 Lochem MA2 17:00 Marke, De
  Lochem MA2 Deventer MA2 17:50 Marke, De
  Twello MA1 Kampen MA1 15:20 Spil, De
  Zwolle MA3 Twello MA1 14:30 Spil, De
  Zwolle MA3 Kampen MA1 16:10 Spil, De
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Ares MA2 Hattem MA1 17:00 WRZV Sporthallen
  Zwolle MA3 Hattem MA1 17:50 WRZV Sporthallen
  Zwolle MA3 Ares MA2 16:10 WRZV Sporthallen