HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Heren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Jan-Willem Huiskamp Email
Leeftijdscoördinator Elsbeth Wooning Email

Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 okt 3991 Hattemse M.H.C. H2-O
45
08:45 10:30 uit route
7 nov 3947 DHC Drienerlo H3
13:30 14:30 thuis Emotion veld 2
14 nov 3948 HC Zwolle H4
11:30 12:30 thuis
21 nov 3984 DHC Drienerlo H4
60
10:45 12:45 uit route
28 nov 4036 Hockey Club Twente H2
60
08:45 10:45 uit route
13 mrt 3949 DHV H2
thuis
20 mrt 4079 EHV Enschede H3
60
uit route
27 mrt 3950 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H3
thuis
3 apr 3959 O.H.C. Bully H2
60
uit route
10 apr 3951 Hattemse M.H.C. H2
thuis
24 apr 3978 DHC Drienerlo H3
60
uit route
15 mei 4143 HC Zwolle H4
40
uit route
22 mei 3952 DHC Drienerlo H4
thuis
6 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle H4 5 15 5 0 0 21 3 0
2 EHV H3 5 13 4 1 0 17 4 0
3 Ares H2 5 11 3 2 0 14 6 0
4 Deventer H2 5 10 3 1 1 22 5 0
5 Hattem H2 5 6 2 0 3 12 11 0
6 Bully H2 5 6 2 0 3 12 15 0
7 PW H3 5 4 1 1 3 8 11 0
8 Drienerlo H3 5 4 1 1 3 4 20 0
9 Drienerlo H4 5 3 1 0 4 4 13 0
10 Twente H2 5 0 0 0 5 4 30 0

Uitslagenmatrix
  Ares H2-OBully H2-ODeventer H2Drienerlo H3Drienerlo H4Hattem H2-OTwente H2-OEHV H3PW H3Zwolle H4
Ares H2-O   3-2 6-1 1-1
Bully H2-O   6-1 3-1
Deventer H2 0-0   9-1 0-3
Drienerlo H3 0-7   2-1 1-1
Drienerlo H4 1-6   1-3 0-2
Hattem H2-O 6-1   1-4
Twente H2-O 0-1   1-5 1-9
EHV H3 5-0 2-1  
PW H3 2-4 1-2  
Zwolle H4 4-0 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Drienerlo H4 Zwolle H4 0-2 Definitief
.. Ares H2-O Twente H2-O 6-1 Definitief
.. Bully H2-O PW H3 3-1 Definitief
.. Drienerlo H3 Deventer H2 0-7 Definitief
.. Hattem H2-O EHV H3 1-4 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Twente H2-O Drienerlo H4 0-1 Definitief
.. Deventer H2 Ares H2-O 0-0 Definitief
.. PW H3 Hattem H2-O 1-2 Definitief
.. Zwolle H4 Bully H2-O 4-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Drienerlo H4 Deventer H2 1-6 Definitief
.. Ares H2-O EHV H3 1-1 Definitief
.. Hattem H2-O Bully H2-O 6-1 Definitief
.. Twente H2-O Zwolle H4 1-9 Definitief
.. Drienerlo H3 PW H3 1-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Bully H2-O Drienerlo H3 6-1 Definitief
.. PW H3 Ares H2-O 2-4 Definitief
.. Zwolle H4 Hattem H2-O 3-2 Definitief
.. EHV H3 Drienerlo H4 2-1 Definitief
.. Deventer H2 Twente H2-O 9-1 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Drienerlo H4 PW H3 1-3 Definitief
.. Drienerlo H3 Hattem H2-O 2-1 Definitief
.. Deventer H2 Zwolle H4 0-3 Definitief
.. Ares H2-O Bully H2-O 3-2 Definitief
.. Twente H2-O EHV H3 1-5 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. EHV H3 Drienerlo H3 5-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Bully H2-O Drienerlo H4 10:45 Sportpark Sportlaan
  EHV H3 Deventer H2 14:30 Wesselerbrink-Noord
  Hattem H2-O Ares H2-O 10:30 Hazenakker
  PW H3 Twente H2-O 10:45 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle H4 Drienerlo H3 14:30 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Ares H2-O Drienerlo H3 14:30 Sportp. 'Nagelpoel'
  Deventer H2 PW H3 14:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  Drienerlo H4 Hattem H2-O 16:30 Sportcentrum UT
  EHV H3 Zwolle H4 10:45 Wesselerbrink-Noord
  Twente H2-O Bully H2-O 16:45 Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Ares H2-O Zwolle H4 12:30 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully H2-O Deventer H2 13:10 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo H3 Drienerlo H4 14:15 Sportcentrum UT
  Hattem H2-O Twente H2-O 10:30 Hazenakker
  PW H3 EHV H3 14:45 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Deventer H2 Hattem H2-O Sportpark 'De Achterhoek'
  Drienerlo H4 Ares H2-O 12:45 Sportcentrum UT
  EHV H3 Bully H2-O 12:45 Wesselerbrink-Noord
  Twente H2-O Drienerlo H3 16:45 Sportpark Slangenbeek
  Zwolle H4 PW H3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Deventer H2 Drienerlo H3 14:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  EHV H3 Hattem H2-O 10:45 Wesselerbrink-Noord
  PW H3 Bully H2-O 12:45 Erve 'Het Slagman'
  Twente H2-O Ares H2-O 10:45 Sportpark Slangenbeek
  Zwolle H4 Drienerlo H4 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 13 MAART 2022
  Ares H2-O Deventer H2 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully H2-O Zwolle H4 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo H3 EHV H3 Sportcentrum UT
  Drienerlo H4 Twente H2-O Sportcentrum UT
  Hattem H2-O PW H3 Hazenakker
ZONDAG 20 MAART 2022
  Bully H2-O Hattem H2-O Sportpark Sportlaan
  Deventer H2 Drienerlo H4 Sportpark 'De Achterhoek'
  EHV H3 Ares H2-O Wesselerbrink-Noord
  PW H3 Drienerlo H3 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle H4 Twente H2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 27 MAART 2022
  Ares H2-O PW H3 Sportp. 'Nagelpoel'
  Drienerlo H3 Bully H2-O Sportcentrum UT
  Drienerlo H4 EHV H3 Sportcentrum UT
  Hattem H2-O Zwolle H4 Hazenakker
  Twente H2-O Deventer H2 Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Bully H2-O Ares H2-O Sportpark Sportlaan
  EHV H3 Twente H2-O Wesselerbrink-Noord
  Hattem H2-O Drienerlo H3 Hazenakker
  PW H3 Drienerlo H4 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle H4 Deventer H2 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Ares H2-O Hattem H2-O Sportp. 'Nagelpoel'
  Deventer H2 EHV H3 Sportpark 'De Achterhoek'
  Drienerlo H3 Zwolle H4 Sportcentrum UT
  Drienerlo H4 Bully H2-O Sportcentrum UT
  Twente H2-O PW H3 Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Bully H2-O Twente H2-O Sportpark Sportlaan
  Drienerlo H3 Ares H2-O Sportcentrum UT
  Hattem H2-O Drienerlo H4 Hazenakker
  PW H3 Deventer H2 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle H4 EHV H3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 15 MEI 2022
  Deventer H2 Bully H2-O Sportpark 'De Achterhoek'
  Drienerlo H4 Drienerlo H3 Sportcentrum UT
  EHV H3 PW H3 Wesselerbrink-Noord
  Twente H2-O Hattem H2-O Sportpark Slangenbeek
  Zwolle H4 Ares H2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 MEI 2022
  Ares H2-O Drienerlo H4 Sportp. 'Nagelpoel'
  Bully H2-O EHV H3 Sportpark Sportlaan
  Drienerlo H3 Twente H2-O Sportcentrum UT
  Hattem H2-O Deventer H2 Hazenakker
  PW H3 Zwolle H4 Erve 'Het Slagman'

Agenda
vervolg 22-10  Jongste jeugd activiteit
vervolg 25-10  Coachavond gevorderd.
vervolg 13-11  Bitjehappen
vervolg 4-12  Knutselen met Michelle
Hele agenda
Nieuws