HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Veteranen B

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Richard Harleman Email

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 okt 6830 HC Zwolle H35D
11:30 12:00 thuis Emotion veld 2
7 nov 6808 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H35D
60
09:15 10:45 uit route
14 nov 6831 MHCZutphen H35B
11:30 12:00 thuis Emotion veld 2
21 nov 6672 MHC Epe H35A
30
14:00 15:00 uit route
28 nov 6832 HC Gorssel/Epse H35A
12:00 12:30 thuis
13 mrt 6833 MHC Almelo H35B
thuis
20 mrt 6729 Hockey Club Twente H35B
60
uit route
27 mrt 6834 Voorster Hockeyclub Twello H35A
thuis
3 apr 6905 MHC Dalfsen H35B
60
11:00 12:30 uit route
10 apr 6644 DHV H35C
30
uit route
24 apr 6835 Apeldoorn H35B
thuis
8 mei 6856 HC Zwolle H35D
40
uit route
15 mei 6836 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H35D
thuis
22 mei 6770 MHCZutphen H35B
30
uit route
29 mei 6837 MHC Epe H35A
thuis
12 jun 6879 HC Gorssel/Epse H35A
30
11:45 12:45 uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dalfsen H35B 6 18 6 0 0 60 4 0
2 Zwolle H35D 6 15 5 0 1 32 9 0
3 Twente H35B 6 12 4 0 2 14 16 0
4 Twello H35A 5 9 3 0 2 29 23 0
5 Apeldoorn H35B 6 9 3 0 3 17 18 0
6 Epe H35A 6 9 3 0 3 6 13 0
7 Almelo H35B 6 7 2 1 3 7 16 0
8 Zutphen H35B 6 5 1 2 3 8 12 0
9 Deventer H35C 6 5 1 2 3 7 32 0
10 PW H35D 5 4 2 1 2 10 18 3
11 Gorssel/Epse H35A 6 4 1 1 4 12 14 0
12 Ares H35B 6 1 0 1 5 4 31 0

Uitslagenmatrix
  Almelo H35BApeldoorn H35BDeventer H35CEpe H35ATwente H35BZutphen H35BPW H35DAres H35BZwolle H35DGorssel/Epse H35ADalfsen H35BTwello H35A
Almelo H35B   1-1 2-0 1-9
Apeldoorn H35B 5-0   4-1
Deventer H35C   1-2 3-2 1-1
Epe H35A 0-3   1-0 0-5
Twente H35B 2-0   4-2 0-8
Zutphen H35B 2-5   2-2 1-0
PW H35D 1-0 4-2  
Ares H35B 0-0 0-2   0-16
Zwolle H35D 4-1   5-0 3-4
Gorssel/Epse H35A 1-5 0-1 10-1  
Dalfsen H35B 7-0 16-0   9-1
Twello H35A 7-3 11-2 7-3 3-6  

Uitslagen
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
.. Almelo H35B Ares H35B 2-0 Definitief
.. Twente H35B Dalfsen H35B 0-8 Definitief
.. Zutphen H35B PW H35D 2-2 Definitief
.. Gorssel/Epse H35A Apeldoorn H35B 1-5 Definitief
.. Epe H35A Zwolle H35D 0-5 Definitief
.. Twello H35A Deventer H35C 11-2 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Deventer H35C Zutphen H35B 3-2 Definitief
.. PW H35D Epe H35A 4-2 Definitief
.. Dalfsen H35B Twello H35A 9-1 Definitief
.. Apeldoorn H35B Almelo H35B 5-0 Definitief
.. Zwolle H35D Gorssel/Epse H35A 5-0 Definitief
.. Ares H35B Twente H35B 0-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Epe H35A Zutphen H35B 1-0 Definitief
.. Dalfsen H35B Deventer H35C 16-0 Definitief
.. Twente H35B Apeldoorn H35B 2-0 Definitief
.. Gorssel/Epse H35A PW H35D 10-1 Definitief
.. Almelo H35B Zwolle H35D 1-9 Definitief
.. Twello H35A Ares H35B 7-3 Definitief
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
.. Twello H35A Apeldoorn H35B 7-3 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Deventer H35C Epe H35A 1-2 Definitief
.. Zutphen H35B Gorssel/Epse H35A 1-0 Definitief
.. PW H35D Almelo H35B 1-0 Definitief
.. Ares H35B Dalfsen H35B 0-16 Definitief
.. Zwolle H35D Twente H35B 4-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Gorssel/Epse H35A Epe H35A 0-1 Definitief
.. Twello H35A Zwolle H35D 3-6 Definitief
.. Ares H35B Deventer H35C 0-0 Definitief
.. Almelo H35B Zutphen H35B 1-1 Definitief
.. Twente H35B PW H35D 4-2 Definitief
.. Dalfsen H35B Apeldoorn H35B 7-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Zutphen H35B Twente H35B 2-5 Definitief
.. Epe H35A Almelo H35B 0-3 Definitief
.. Zwolle H35D Dalfsen H35B 3-4 Definitief
.. Deventer H35C Gorssel/Epse H35A 1-1 Definitief
.. Apeldoorn H35B Ares H35B 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
  PW H35D Twello H35A 12:45 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Almelo H35B Gorssel/Epse H35A 13:30 Sportpark Hinseveld
  Apeldoorn H35B Deventer H35C 11:00 Sportpark Orderbos
  Ares H35B Zwolle H35D 12:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B PW H35D 10:30 Sportp. Gerner Es
  Twello H35A Zutphen H35B 10:00 Rabohockeypark
  Twente H35B Epe H35A 12:45 Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Deventer H35C Almelo H35B 12:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  Epe H35A Twello H35A 15:00 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Twente H35B 14:30 Sportcompex "Het Hassink"
  PW H35D Ares H35B 10:45 Erve 'Het Slagman'
  Zutphen H35B Dalfsen H35B 10:50 Zuidveen
  Zwolle H35D Apeldoorn H35B Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Apeldoorn H35B PW H35D 11:00 Sportpark Orderbos
  Ares H35B Zutphen H35B 12:00 Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B Epe H35A 10:30 Sportp. Gerner Es
  Twello H35A Gorssel/Epse H35A Rabohockeypark
  Twente H35B Almelo H35B 10:15 Sportpark Slangenbeek
  Zwolle H35D Deventer H35C Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Almelo H35B Twello H35A 12:30 Sportpark Hinseveld
  Epe H35A Ares H35B 15:00 Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Dalfsen H35B 14:30 Sportcompex "Het Hassink"
  PW H35D Zwolle H35D 14:45 Erve 'Het Slagman'
  Twente H35B Deventer H35C 10:30 Sportpark Slangenbeek
  Zutphen H35B Apeldoorn H35B 12:40 Zuidveen
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Apeldoorn H35B Epe H35A 12:45 Sportpark Orderbos
  Ares H35B Gorssel/Epse H35A 12:30 Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B Almelo H35B 10:30 Sportp. Gerner Es
  Deventer H35C PW H35D 12:45 Sportpark 'De Achterhoek'
  Twello H35A Twente H35B Rabohockeypark
  Zwolle H35D Zutphen H35B Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 13 MAART 2022
  Apeldoorn H35B Gorssel/Epse H35A Sportpark Orderbos
  Ares H35B Almelo H35B Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B Twente H35B 10:30 Sportp. Gerner Es
  Deventer H35C Twello H35A Sportpark 'De Achterhoek'
  PW H35D Zutphen H35B Erve 'Het Slagman'
  Zwolle H35D Epe H35A Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 20 MAART 2022
  Almelo H35B Apeldoorn H35B Sportpark Hinseveld
  Epe H35A PW H35D Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Zwolle H35D 14:30 Sportcompex "Het Hassink"
  Twello H35A Dalfsen H35B Rabohockeypark
  Twente H35B Ares H35B Sportpark Slangenbeek
  Zutphen H35B Deventer H35C Zuidveen
ZONDAG 27 MAART 2022
  Apeldoorn H35B Twente H35B Sportpark Orderbos
  Ares H35B Twello H35A Sportp. 'Nagelpoel'
  Deventer H35C Dalfsen H35B Sportpark 'De Achterhoek'
  PW H35D Gorssel/Epse H35A Erve 'Het Slagman'
  Zutphen H35B Epe H35A Zuidveen
  Zwolle H35D Almelo H35B Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Almelo H35B PW H35D Sportpark Hinseveld
  Apeldoorn H35B Twello H35A Sportpark Orderbos
  Dalfsen H35B Ares H35B 12:30 Sportp. Gerner Es
  Epe H35A Deventer H35C Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Zutphen H35B 11:00 Sportcompex "Het Hassink"
  Twente H35B Zwolle H35D Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Apeldoorn H35B Dalfsen H35B Sportpark Orderbos
  Deventer H35C Ares H35B Sportpark 'De Achterhoek'
  Epe H35A Gorssel/Epse H35A Sportp. 'de Wachtelenberg'
  PW H35D Twente H35B Erve 'Het Slagman'
  Zutphen H35B Almelo H35B Zuidveen
  Zwolle H35D Twello H35A Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Almelo H35B Epe H35A Sportpark Hinseveld
  Ares H35B Apeldoorn H35B Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B Zwolle H35D 12:30 Sportp. Gerner Es
  Gorssel/Epse H35A Deventer H35C 11:00 Sportcompex "Het Hassink"
  Twello H35A PW H35D Rabohockeypark
  Twente H35B Zutphen H35B Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 8 MEI 2022
  Deventer H35C Apeldoorn H35B Sportpark 'De Achterhoek'
  Epe H35A Twente H35B Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Almelo H35B 14:30 Sportcompex "Het Hassink"
  PW H35D Dalfsen H35B Erve 'Het Slagman'
  Zutphen H35B Twello H35A Zuidveen
  Zwolle H35D Ares H35B Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 15 MEI 2022
  Almelo H35B Deventer H35C Sportpark Hinseveld
  Apeldoorn H35B Zwolle H35D Sportpark Orderbos
  Ares H35B PW H35D Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B Zutphen H35B 10:30 Sportp. Gerner Es
  Twello H35A Epe H35A Rabohockeypark
  Twente H35B Gorssel/Epse H35A Sportpark Slangenbeek
ZONDAG 22 MEI 2022
  Almelo H35B Twente H35B Sportpark Hinseveld
  Deventer H35C Zwolle H35D Sportpark 'De Achterhoek'
  Epe H35A Dalfsen H35B Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Twello H35A 13:00 Sportcompex "Het Hassink"
  PW H35D Apeldoorn H35B Erve 'Het Slagman'
  Zutphen H35B Ares H35B Zuidveen
ZONDAG 29 MEI 2022
  Apeldoorn H35B Zutphen H35B Sportpark Orderbos
  Ares H35B Epe H35A Sportp. 'Nagelpoel'
  Dalfsen H35B Gorssel/Epse H35A 10:30 Sportp. Gerner Es
  Deventer H35C Twente H35B Sportpark 'De Achterhoek'
  Twello H35A Almelo H35B Rabohockeypark
  Zwolle H35D PW H35D Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Almelo H35B Dalfsen H35B Sportpark Hinseveld
  Epe H35A Apeldoorn H35B Sportp. 'de Wachtelenberg'
  Gorssel/Epse H35A Ares H35B 12:45 Sportcompex "Het Hassink"
  PW H35D Deventer H35C Erve 'Het Slagman'
  Twente H35B Twello H35A Sportpark Slangenbeek
  Zutphen H35B Zwolle H35D Zuidveen

Agenda
vervolg 22-10  Jongste jeugd activiteit
vervolg 25-10  Coachavond gevorderd.
vervolg 13-11  Bitjehappen
vervolg 4-12  Knutselen met Michelle
Hele agenda
Nieuws