HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Zaal Meisjes C12

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Pascal Linssen Email
Trainer Pascal Linssen Email
Teammanager Sandra van den Hoogen Email
TC-lid Ronald Koetsier Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan 8445 HCM Arnhem MC1
40
12:30 13:40 thuis WRZV Sporthallen
  WRZV Sporthallen
Grote Voort 4
8041AM ZWOLLE
hal: veld 2
 
29 jan 8775 HC Zwolle MC2
40
11:40 12:50 uit WRZV Sporthallen
  WRZV Sporthallen
Grote Voort 4
8041AM ZWOLLE
hal: veld 2
 
19 feb 8077 Apeldoorn MC2
30
14:20 15:20 thuis Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
19 feb 8718 MHC EDE MC1
30
13:30 14:30 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MC12-C 2 6 2 0 0 14 3 0
2 HCM MC1 2 3 1 0 1 10 3 0
3 Ares MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Apeldoorn MC2 2 0 0 0 2 3 21 0

Uitslagenmatrix
  HCM MC1Ede MC1Apeldoorn MC2Zwolle MC2Mezen MC12-CAres MC12-C
HCM MC1   9-1
Ede MC1  
Apeldoorn MC2   2-12
Zwolle MC2  
Mezen MC12-C 2-1  
Ares MC12-C  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Apeldoorn MC2 Mezen MC12-C 2-12 Definitief
.. HCM MC1 Apeldoorn MC2 9-1 Definitief
.. Mezen MC12-C HCM MC1 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Ares MC12-C HCM MC1 13:40 WRZV Sporthallen
  Zwolle MC2 HCM MC1 14:30 WRZV Sporthallen
  Zwolle MC2 Ares MC12-C 12:50 WRZV Sporthallen
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn MC2 Zwolle MC2 11:10 Spil, De
  Mezen MC12-C Apeldoorn MC2 10:20 Spil, De
  Zwolle MC2 Mezen MC12-C 9:30 Spil, De
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Ede MC1 HCM MC1 11:25 Valkenhuizen Arnhem
  HCM MC1 Zwolle MC2 9:45 Valkenhuizen Arnhem
  Zwolle MC2 Ede MC1 10:35 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Ares MC12-C Apeldoorn MC2 15:20 Ut Sporthuus
  Ede MC1 Ares MC12-C 14:30 Ut Sporthuus
  Ede MC1 Apeldoorn MC2 16:10 Ut Sporthuus