HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Zaal Meisjes B12

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Thijs Tijsterman Email
Trainer Thijs Tijsterman Email
Teammanager Harold Dubbelhuis Email
Leeftijdscoördinator Robert Schut Email
TC-lid Ronald Koetsier Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 jan 6940 M.H.C. Oosterbeek MB1
30
17:05 18:05 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
 
30 jan 7287 MHCZutphen MB1
30
16:15 17:15 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 5
 
5 feb 7646 AHC Velp MB1
0
12:00 12:30 thuis Matenpark
  Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
5 feb 7255 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB2
0
13:40 14:10 uit Matenpark
  Matenpark
Heemradenlaan 130
7329BZ APELDOORN
hal: veld 1
 
13 feb 7408 AHC Velp MB1
30
09:20 10:20 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
13 feb 7416 MHC EDE MB12-C
30
08:30 09:30 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede MB12-C 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Arnhem MB1 2 4 1 1 0 7 4 0
3 Oosterbeek MB1 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Zutphen MB1 2 3 1 0 1 3 2 0
5 Upward MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ares MB12-C 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Doetinchem MB1 2 0 0 0 2 3 8 0

Uitslagenmatrix
  Arnhem MB1Zutphen MB1Doetinchem MB1Upward MB2Oosterbeek MB1Ares MB12-CEde MB12-C
Arnhem MB1   4-1
Zutphen MB1  
Doetinchem MB1  
Upward MB2  
Oosterbeek MB1 3-3 4-2  
Ares MB12-C 0-2   2-4
Ede MB12-C 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Ares MB12-C Zutphen MB1 0-2 Definitief
.. Ede MB12-C Zutphen MB1 2-1 Definitief
.. Oosterbeek MB1 Doetinchem MB1 4-2 Definitief
.. Ares MB12-C Ede MB12-C 2-4 Definitief
.. Oosterbeek MB1 Arnhem MB1 3-3 Definitief
.. Arnhem MB1 Doetinchem MB1 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Ede MB12-C Upward MB2 14:30 Peppel, De
  Ede MB12-C Doetinchem MB1 16:10 Peppel, De
  Oosterbeek MB1 Ares MB12-C 18:05 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MB2 Doetinchem MB1 15:20 Peppel, De
  Zutphen MB1 Ares MB12-C 17:15 Valkenhuizen Arnhem
  Zutphen MB1 Oosterbeek MB1 16:25 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Ares MB12-C Arnhem MB1 12:30 Matenpark
  Arnhem MB1 Upward MB2 13:20 Matenpark
  Upward MB2 Ares MB12-C 14:10 Matenpark
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Doetinchem MB1 Ede MB12-C 17:50 Hanzehal
  Zutphen MB1 Ede MB12-C 18:40 Hanzehal
  Zutphen MB1 Doetinchem MB1 17:00 Hanzehal
ZONDAG 13 FEBRUARI 2022
  Arnhem MB1 Ares MB12-C 10:20 Ut Sporthuus
  Ede MB12-C Arnhem MB1 11:10 Ut Sporthuus
  Ede MB12-C Ares MB12-C 9:30 Ut Sporthuus
  Oosterbeek MB1 Zutphen MB1 14:45 Valkenhuizen Arnhem
  Oosterbeek MB1 Upward MB2 16:25 Valkenhuizen Arnhem
  Zutphen MB1 Upward MB2 15:35 Valkenhuizen Arnhem
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Doetinchem MB1 Zutphen MB1 13:40 Metzo
  Doetinchem MB1 Arnhem MB1 15:20 Metzo
  Oosterbeek MB1 Ede MB12-C 13:05 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MB2 Ede MB12-C 12:15 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MB2 Oosterbeek MB1 13:55 Valkenhuizen Arnhem
  Zutphen MB1 Arnhem MB1 14:30 Metzo