HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Zaal Meisjes B4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jaap Holweg Email
Trainer Job Neeleman Email
Teammanager Jaap Holweg Email
Leeftijdscoördinator Robert Schut Email
TC-lid Erik Klopman Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 jan 7154 M.H.C. Oosterbeek MB4
30
16:15 17:15 thuis Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
30 jan 7240 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MB5
30
17:05 18:05 uit Valkenhuizen Arnhem
  Valkenhuizen Arnhem
Beukenlaan 23
6823MA ARNHEM
hal: veld 1
 
6 feb 7549 Apeldoorn MB6
30
14:20 15:20 thuis Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
6 feb 7147 MHC EDE MB4
30
13:30 14:30 uit Ut Sporthuus
  Ut Sporthuus
Wormshoefweg 6
6741ZG LUNTEREN
hal: veld 1
 
12 feb 7847 MHC EDE MB4
0
15:35 16:05 thuis Sporthal Doorwerth
  Sporthal Doorwerth
Dalweg 3
6865CZ DOORWERTH
hal: veld 1
 
12 feb 7546 M.H.C. Oosterbeek MB4
0
14:45 15:15 uit Sporthal Doorwerth
  Sporthal Doorwerth
Dalweg 3
6865CZ DOORWERTH
hal: veld 1
 
19 feb 7545 Apeldoorn MB6
25
14:40 15:35 uit Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
19 feb 7189 MHC Dieren MB2
25
15:30 16:25 uit Theothorne
  Theothorne
Ericaplein 3
6951CP DIEREN
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren MB2 4 10 3 1 0 20 13 0
2 Apeldoorn MB6 2 4 1 1 0 12 3 0
3 Ares MB5 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Oosterbeek MB4 4 3 1 0 3 11 24 0
5 Upward MB5 2 2 0 2 0 7 7 0
6 Ede MB4 4 1 0 1 3 10 15 0
7 Ares MB4 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Oosterbeek MB4Ede MB4Ares MB4Ares MB5Upward MB5Dieren MB2Apeldoorn MB6
Oosterbeek MB4   5-4
Ede MB4   2-4
Ares MB4  
Ares MB5 4-2  
Upward MB5 2-2   5-5
Dieren MB2 7-4 4-2  
Apeldoorn MB6 9-0 3-3  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Dieren MB2 Ede MB4 4-2 Definitief
.. Oosterbeek MB4 Ede MB4 5-4 Definitief
.. Dieren MB2 Oosterbeek MB4 7-4 Definitief
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
.. Apeldoorn MB6 Oosterbeek MB4 9-0 Definitief
.. Ares MB5 Oosterbeek MB4 4-2 Definitief
.. Upward MB5 Ede MB4 2-2 Definitief
.. Upward MB5 Dieren MB2 5-5 Definitief
.. Ede MB4 Dieren MB2 2-4 Definitief
.. Apeldoorn MB6 Ares MB5 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Apeldoorn MB6 Ede MB4 10:20 Matenpark
  Ares MB4 Oosterbeek MB4 17:15 Valkenhuizen Arnhem
  Ares MB5 Ede MB4 11:10 Matenpark
  Ares MB5 Apeldoorn MB6 9:30 Matenpark
  Upward MB5 Oosterbeek MB4 16:25 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MB5 Ares MB4 18:05 Valkenhuizen Arnhem
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Ares MB4 Apeldoorn MB6 15:20 Ut Sporthuus
  Ede MB4 Apeldoorn MB6 16:10 Ut Sporthuus
  Ede MB4 Ares MB4 14:30 Ut Sporthuus
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn MB6 Dieren MB2 16:10 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Apeldoorn MB6 Upward MB5 17:50 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Ares MB4 Ede MB4 16:05 Doorwerth, Sporthal
  Dieren MB2 Upward MB5 17:00 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Ede MB4 Oosterbeek MB4 16:55 Doorwerth, Sporthal
  Oosterbeek MB4 Ares MB4 15:15 Doorwerth, Sporthal
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn MB6 Ares MB4 15:35 Theothorne
  Dieren MB2 Apeldoorn MB6 14:45 Theothorne
  Dieren MB2 Ares MB4 16:25 Theothorne
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Ares MB5 Upward MB5 15:20 Ut Sporthuus
  Ede MB4 Ares MB5 16:10 Ut Sporthuus
  Ede MB4 Upward MB5 14:30 Ut Sporthuus