HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Zaal Meisjes A4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Pauline Hasebos - Ledegang Email
Trainer Sandor van der Zwart Email
Teammanager Priscilla Götz Email
TC-lid Erik Klopman Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan 6517 Doetinchemse Hockey Club MA2
45
09:55 11:10 uit Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
29 jan 6214 Westerduiven MA2
45
09:05 10:20 uit Metzo
  Metzo
Maria Montessoristraat 5
7008CA DOETINCHEM
hal: veld 1
 
5 feb 6498 Westerduiven MA2
30
12:40 13:40 thuis Westerduiven AirDome
  Westerduiven AirDome
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
5 feb 6383 Apeldoorn MA5
30
11:50 12:50 uit Westerduiven AirDome
  Westerduiven AirDome
Westsingel 33
6921RX DUIVEN
hal: veld 2
 
12 feb 6240 Lochemse Hockey Club MA4
45
10:45 12:00 uit De Beemd
  De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1
 
12 feb 6617 Doetinchemse Hockey Club MA2
45
11:35 12:50 thuis De Beemd
  De Beemd
Zutphenseweg 110
7241SG LOCHEM
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA3 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Ares MA4 2 6 2 0 0 12 4 0
3 Ede MA3 2 3 1 0 1 10 9 0
4 Apeldoorn MA5 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Westerduiven MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lochem MA4 2 0 0 0 2 3 12 0
7 Doetinchem MA2 2 0 0 0 2 4 14 0

Uitslagenmatrix
  Doetinchem MA2Westerduiven MA2Upward MA3Ede MA3Ares MA4Apeldoorn MA5Lochem MA4
Doetinchem MA2   3-9 1-5
Westerduiven MA2  
Upward MA3   6-0
Ede MA3   7-2
Ares MA4 7-3   5-1
Apeldoorn MA5  
Lochem MA4  

Uitslagen
ZATERDAG 11 DECEMBER 2021
.. Ares MA4 Lochem MA4 5-1 Definitief
.. Upward MA3 Apeldoorn MA5 6-0 Definitief
.. Doetinchem MA2 Upward MA3 3-9 Definitief
.. Ede MA3 Lochem MA4 7-2 Definitief
.. Doetinchem MA2 Apeldoorn MA5 1-5 Definitief
.. Ares MA4 Ede MA3 7-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 JANUARI 2022
  Apeldoorn MA5 Ede MA3 17:00 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Apeldoorn MA5 Lochem MA4 18:40 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Doetinchem MA2 Ares MA4 11:10 Metzo
  Doetinchem MA2 Westerduiven MA2 9:30 Metzo
  Lochem MA4 Ede MA3 17:50 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Westerduiven MA2 Ares MA4 10:20 Metzo
ZATERDAG 5 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn MA5 Ares MA4 12:50 Westerduiven AirDome
  Ares MA4 Westerduiven MA2 13:40 Westerduiven AirDome
  Doetinchem MA2 Lochem MA4 18:05 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MA3 Lochem MA4 18:55 Valkenhuizen Arnhem
  Upward MA3 Doetinchem MA2 17:15 Valkenhuizen Arnhem
  Westerduiven MA2 Apeldoorn MA5 12:00 Westerduiven AirDome
ZATERDAG 12 FEBRUARI 2022
  Ares MA4 Doetinchem MA2 12:50 Beemd, De
  Ede MA3 Westerduiven MA2 18:40 Ut Sporthuus
  Lochem MA4 Doetinchem MA2 13:40 Beemd, De
  Lochem MA4 Ares MA4 12:00 Beemd, De
  Upward MA3 Ede MA3 17:00 Ut Sporthuus
  Upward MA3 Westerduiven MA2 17:50 Ut Sporthuus
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn MA5 Doetinchem MA2 14:25 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Ede MA3 Doetinchem MA2 15:15 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Ede MA3 Apeldoorn MA5 16:05 Apeldoorn sporthal - FSG Campus
  Lochem MA4 Upward MA3 14:45 Valkenhuizen Arnhem
  Westerduiven MA2 Upward MA3 16:25 Valkenhuizen Arnhem
  Westerduiven MA2 Lochem MA4 15:35 Valkenhuizen Arnhem