HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Zaal Jongens A1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Yorden Groot Email
Trainer Yorden Groot Email
Teammanager Allard Muller Email
Leeftijdscoördinator Karin Beumer-Mostert Email
TC-lid Ronald van Schooten Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 feb 10079 Westerduiven JA1
25
10:15 11:10 thuis De Schier
  De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
 
20 feb 10080 MHCBeuningen JA12-C
25
08:35 09:30 thuis De Schier
  De Schier
Garderenseweg 31
3888LA UDDEL
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JA1 4 12 4 0 0 26 8 0
2 Beuningen JA12-C 2 4 1 1 0 9 5 0
3 Westerduiven JA1 2 4 1 1 0 5 4 0
4 Doetinchem JA1 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Apeldoorn JA2 4 3 1 0 3 16 22 0
6 Ede JA12-C 4 0 0 0 4 10 27 0

Uitslagenmatrix
  Doetinchem JA1Ares JA1Westerduiven JA1Apeldoorn JA2Beuningen JA12-CEde JA12-C
Doetinchem JA1  
Ares JA1 4-2   9-1
Westerduiven JA1   4-3
Apeldoorn JA2 3-6   4-8
Beuningen JA12-C 1-1  
Ede JA12-C 3-5 2-7 4-6  

Uitslagen
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Ares JA1 Ede JA12-C 9-1 Definitief
.. Apeldoorn JA2 Ares JA1 3-6 Definitief
.. Ede JA12-C Apeldoorn JA2 4-6 Definitief
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
.. Ares JA1 Doetinchem JA1 4-2 Definitief
.. Westerduiven JA1 Apeldoorn JA2 4-3 Definitief
.. Beuningen JA12-C Westerduiven JA1 1-1 Definitief
.. Apeldoorn JA2 Beuningen JA12-C 4-8 Definitief
.. Ede JA12-C Doetinchem JA1 3-5 Definitief
.. Ede JA12-C Ares JA1 2-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Beuningen JA12-C Ede JA12-C 18:40 Ut Sporthuus
  Ede JA12-C Westerduiven JA1 17:00 Ut Sporthuus
  Westerduiven JA1 Beuningen JA12-C 17:50 Ut Sporthuus
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Beuningen JA12-C Apeldoorn JA2 13:40 Tinnegieter
  Beuningen JA12-C Doetinchem JA1 12:00 Tinnegieter
  Doetinchem JA1 Apeldoorn JA2 12:50 Tinnegieter
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn JA2 Doetinchem JA1 13:40 Schier, De
  Apeldoorn JA2 Ede JA12-C 12:00 Schier, De
  Ares JA1 Beuningen JA12-C 9:30 Schier, De
  Ares JA1 Westerduiven JA1 11:10 Schier, De
  Doetinchem JA1 Westerduiven JA1 12:50 Schier, De
  Ede JA12-C Beuningen JA12-C 10:20 Schier, De