HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Jongens A1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Yorden Groot Email
Trainer Yorden Groot Email
Teammanager Allard Muller Email
Leeftijdscoördinator Karin Beumer-Mostert Email
TC-lid Ronald van Schooten Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt 7982 Hattemse M.H.C. JA1
11:55 12:40 thuis Volvo Nieuwenhuijse veld 1
12 mrt 8000 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1
60
uit route
19 mrt 8014 HC Zwolle JA2
thuis
26 mrt 8040 MHCZutphen JA1
30
uit route
2 apr 8046 O.H.C. Bully JA1
thuis
9 apr 8070 HCM Arnhem JA1
30
uit route
23 apr 8078 MHC Almelo JA1
thuis
14 mei 8097 Hattemse M.H.C. JA1
45
uit route
21 mei 8110 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1
thuis
28 mei 8123 HC Zwolle JA2
40
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM JA1 5 13 4 1 0 16 5 0
2 PW JA1 5 9 3 0 2 12 7 0
3 Zwolle JA2 5 7 2 1 2 12 9 0
4 Bully JA1 5 7 2 1 2 10 8 0
5 Zutphen JA1 5 7 2 1 2 9 11 0
6 Hattem JA1 4 6 2 0 2 25 10 0
7 Ares JA1 4 5 1 2 1 16 8 0
8 Almelo JA1 5 0 0 0 5 5 47 0

Uitslagenmatrix
  Almelo JA1Ares JA1Bully JA1Hattem JA1HCM JA1PW JA1Zutphen JA1Zwolle JA2
Almelo JA1   1-10 0-5
Ares JA1   3-3 2-2
Bully JA1 6-1 2-1   1-2
Hattem JA1 18-2   4-1
HCM JA1 3-0   4-0 3-1
PW JA1 3-2 1-3  
Zutphen JA1 4-1 1-3  
Zwolle JA2 8-1 1-1 1-0  

Uitslagen
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
.. Hattem JA1 Almelo JA1 18-2 Definitief
.. Ares JA1 Zutphen JA1 2-2 Definitief
.. PW JA1 HCM JA1 1-3 Definitief
.. Zwolle JA2 Bully JA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
.. Almelo JA1 PW JA1 0-5 Definitief
.. HCM JA1 Zwolle JA2 3-1 Definitief
.. Bully JA1 Ares JA1 2-1 Definitief
.. Zutphen JA1 Hattem JA1 4-1 Definitief
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
.. Ares JA1 HCM JA1 3-3 Definitief
.. PW JA1 Hattem JA1 3-2 Definitief
.. Bully JA1 Zutphen JA1 1-2 Definitief
.. Zwolle JA2 Almelo JA1 8-1 Definitief
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
.. Almelo JA1 Ares JA1 1-10 Definitief
.. Zutphen JA1 PW JA1 1-3 Definitief
.. Hattem JA1 Zwolle JA2 4-1 Definitief
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
.. Zwolle JA2 PW JA1 1-0 Definitief
.. Bully JA1 Almelo JA1 6-1 Definitief
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
.. HCM JA1 Bully JA1 3-0 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. HCM JA1 Zutphen JA1 4-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 5 MAART 2022
  Ares JA1 Hattem JA1 12:40 Sportpark 'Nagelpoel'
ZATERDAG 12 MAART 2022
  Almelo JA1 HCM JA1 Sportpark Hinseveld
  Hattem JA1 Bully JA1 Hazenakker
  PW JA1 Ares JA1 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle JA2 Zutphen JA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 19 MAART 2022
  Ares JA1 Zwolle JA2 Sportpark 'Nagelpoel'
  Bully JA1 PW JA1 Sportpark Sportlaan
  HCM JA1 Hattem JA1 Sportp. Drielsedijk
  Zutphen JA1 Almelo JA1 Zuidveen
ZATERDAG 26 MAART 2022
  Almelo JA1 Hattem JA1 Sportpark Hinseveld
  Bully JA1 Zwolle JA2 Sportpark Sportlaan
  HCM JA1 PW JA1 Sportp. Drielsedijk
  Zutphen JA1 Ares JA1 Zuidveen
ZATERDAG 2 APRIL 2022
  Ares JA1 Bully JA1 Sportpark 'Nagelpoel'
  Hattem JA1 Zutphen JA1 Hazenakker
  PW JA1 Almelo JA1 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle JA2 HCM JA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 9 APRIL 2022
  Almelo JA1 Zwolle JA2 Sportpark Hinseveld
  HCM JA1 Ares JA1 Sportp. Drielsedijk
  Hattem JA1 PW JA1 Hazenakker
  Zutphen JA1 Bully JA1 Zuidveen
ZATERDAG 23 APRIL 2022
  Ares JA1 Almelo JA1 Sportpark 'Nagelpoel'
  Bully JA1 HCM JA1 Sportpark Sportlaan
  PW JA1 Zutphen JA1 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle JA2 Hattem JA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 14 MEI 2022
  Almelo JA1 Bully JA1 Sportpark Hinseveld
  Hattem JA1 Ares JA1 Hazenakker
  PW JA1 Zwolle JA2 Erve 'Het Slagman'
  Zutphen JA1 HCM JA1 Zuidveen
ZATERDAG 21 MEI 2022
  Ares JA1 PW JA1 Sportpark 'Nagelpoel'
  Bully JA1 Hattem JA1 Sportpark Sportlaan
  HCM JA1 Almelo JA1 Sportp. Drielsedijk
  Zutphen JA1 Zwolle JA2 Zuidveen
ZATERDAG 28 MEI 2022
  Almelo JA1 Zutphen JA1 Sportpark Hinseveld
  Hattem JA1 HCM JA1 Hazenakker
  PW JA1 Bully JA1 Erve 'Het Slagman'
  Zwolle JA2 Ares JA1 Sportpark Het Hoge Laar