HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Meisjes A4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Pauline Hasebos - Ledegang Email
Trainer Sandor van der Zwart Email
Teammanager Priscilla Götz Email
TC-lid Erik Klopman Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 feb 12421 MHC EDE MA3
thuis
5 mrt 8966 Apeldoorn MA3
0
uit route
12 mrt 8996 AHC Velp MA2
30
uit route
19 mrt 9089 HCOIJ MA1
thuis
26 mrt 9149 Apeldoorn MA2
thuis
2 apr 9210 MHC EDE MA3
30
uit route
9 apr 9269 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MA3
thuis
23 apr 9326 Doetinchemse Hockey Club MA2
45
uit route
14 mei 9389 Apeldoorn MA3
thuis
21 mei 9449 AHC Velp MA2
thuis
28 mei 9510 HCOIJ MA1
50
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oude IJsselstreek MA1 4 12 4 0 0 25 3 0
2 Upward MA3 4 10 3 1 0 19 4 0
3 Arnhem MA2 5 9 3 0 2 20 9 0
4 Apeldoorn MA2 4 7 2 1 1 11 5 0
5 Ares MA4 3 3 1 0 2 10 9 0
6 Apeldoorn MA3 4 3 1 0 3 4 21 0
7 Ede MA3 2 0 0 0 2 2 13 0
8 Doetinchem MA2 4 0 0 0 4 2 29 0

Uitslagenmatrix
  Apeldoorn MA2Apeldoorn MA3Arnhem MA2Doetinchem MA2Upward MA3Oude IJsselstreek MA1Ede MA3Ares MA4
Apeldoorn MA2   4-0 3-0
Apeldoorn MA3   0-5 1-11
Arnhem MA2   10-0 0-2 0-5
Doetinchem MA2 1-3  
Upward MA3 1-1   5-2
Oude IJsselstreek MA1 4-3 8-0  
Ede MA3 2-5 0-8  
Ares MA4 8-1  

Uitslagen
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
.. Doetinchem MA2 Apeldoorn MA3 1-3 Definitief
.. Ede MA3 Oude IJsselstreek MA1 0-8 Definitief
.. Arnhem MA2 Upward MA3 0-2 Definitief
.. Apeldoorn MA2 Ares MA4 3-0 Definitief
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
.. Upward MA3 Apeldoorn MA2 1-1 Definitief
.. Apeldoorn MA3 Arnhem MA2 0-5 Definitief
.. Oude IJsselstreek MA1 Doetinchem MA2 8-0 Definitief
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
.. Upward MA3 Ares MA4 5-2 Definitief
.. Arnhem MA2 Oude IJsselstreek MA1 0-5 Definitief
.. Apeldoorn MA2 Apeldoorn MA3 4-0 Definitief
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
.. Ares MA4 Doetinchem MA2 8-1 Definitief
.. Apeldoorn MA3 Upward MA3 1-11 Definitief
.. Oude IJsselstreek MA1 Apeldoorn MA2 4-3 Definitief
.. Ede MA3 Arnhem MA2 2-5 Definitief
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
.. Arnhem MA2 Doetinchem MA2 10-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
  Ares MA4 Ede MA3 Sportpark 'Nagelpoel'
ZATERDAG 26 FEBRUARI 2022
  Apeldoorn MA2 Ede MA3 Sportpark Orderbos
ZATERDAG 5 MAART 2022
  Apeldoorn MA3 Ares MA4 Sportpark Orderbos
  Doetinchem MA2 Ede MA3 Sportpark Zuid
ZATERDAG 12 MAART 2022
  Arnhem MA2 Ares MA4 Sportp. Beekhuizen
  Doetinchem MA2 Apeldoorn MA2 Sportpark Zuid
  Ede MA3 Upward MA3 Sportpark 'De Bosrand'
  Oude IJsselstreek MA1 Apeldoorn MA3 Sportpark de IJsselweide
ZONDAG 13 MAART 2022
  Upward MA3 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 19 MAART 2022
  Apeldoorn MA2 Arnhem MA2 Sportpark Orderbos
  Apeldoorn MA3 Ede MA3 Sportpark Orderbos
  Ares MA4 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark 'Nagelpoel'
  Upward MA3 Doetinchem MA2 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 26 MAART 2022
  Apeldoorn MA3 Doetinchem MA2 Sportpark Orderbos
  Ares MA4 Apeldoorn MA2 Sportpark 'Nagelpoel'
  Oude IJsselstreek MA1 Ede MA3 Sportpark de IJsselweide
  Upward MA3 Arnhem MA2 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 2 APRIL 2022
  Apeldoorn MA2 Upward MA3 Sportpark Orderbos
  Arnhem MA2 Apeldoorn MA3 Sportp. Beekhuizen
  Doetinchem MA2 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark Zuid
  Ede MA3 Ares MA4 Sportpark 'De Bosrand'
ZATERDAG 9 APRIL 2022
  Apeldoorn MA3 Apeldoorn MA2 Sportpark Orderbos
  Ares MA4 Upward MA3 Sportpark 'Nagelpoel'
  Ede MA3 Doetinchem MA2 Sportpark 'De Bosrand'
  Oude IJsselstreek MA1 Arnhem MA2 Sportpark de IJsselweide
ZATERDAG 23 APRIL 2022
  Apeldoorn MA2 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark Orderbos
  Arnhem MA2 Ede MA3 Sportp. Beekhuizen
  Doetinchem MA2 Ares MA4 Sportpark Zuid
  Upward MA3 Apeldoorn MA3 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 14 MEI 2022
  Ares MA4 Apeldoorn MA3 Sportpark 'Nagelpoel'
  Doetinchem MA2 Arnhem MA2 Sportpark Zuid
  Ede MA3 Apeldoorn MA2 Sportpark 'De Bosrand'
  Oude IJsselstreek MA1 Upward MA3 Sportpark de IJsselweide
ZATERDAG 21 MEI 2022
  Apeldoorn MA2 Doetinchem MA2 Sportpark Orderbos
  Apeldoorn MA3 Oude IJsselstreek MA1 Sportpark Orderbos
  Ares MA4 Arnhem MA2 Sportpark 'Nagelpoel'
  Upward MA3 Ede MA3 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 28 MEI 2022
  Arnhem MA2 Apeldoorn MA2 Sportp. Beekhuizen
  Doetinchem MA2 Upward MA3 Sportpark Zuid
  Ede MA3 Apeldoorn MA3 Sportpark 'De Bosrand'
  Oude IJsselstreek MA1 Ares MA4 Sportpark de IJsselweide