HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Heren 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Eric Hoogsteden Email
Trainer Eric Hoogsteden Email
Aanvoerder Dennis Augusteijn Email
Leeftijdscoördinator Cerilio Maduro Email
Assistent-trainer Marcus Leeuwis Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 aug !Oefenwedstrijd
14:45 thuis Vosveld veld 1
18 aug M.H.C. Barneveld H1
20:30 thuis Vosveld veld 1
26 aug MHC De Mezen H1
45
20:00 uit route
28 aug !Oefenwedstrijd
20:45 thuis Vosveld veld 1
30 aug Baarnse Mixed Hockey Vereniging H1
45
14:45 uit route
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem H1 12 36 12 0 0 75 23 0
2 HCM H1 12 29 9 2 1 41 21 0
3 Drienerlo H1 12 23 7 2 3 38 27 0
4 Civicum H1 12 21 6 3 3 45 25 0
5 Ares H1 12 18 6 0 6 23 31 0
6 Flevoland H1 12 17 4 5 3 27 23 0
7 Arnhem H1 12 16 5 1 6 27 38 0
8 Oosterbeek H1 12 15 4 3 5 38 35 0
9 Hondsrug H1 12 13 4 1 7 38 46 0
10 Dash H1 12 9 2 3 7 27 48 0
11 Zutphen H1 12 7 2 1 9 18 40 0
12 Steenwijk H1 12 1 0 1 11 16 56 0

Uitslagenmatrix
  Ares H1Arnhem H1Civicum H1Dash H1Doetinchem H1Drienerlo H1Flevoland H1HCM H1Oosterbeek H1Steenwijk H1Zutphen H1Hondsrug H1
Ares H1   2-1 3-1 3-2 1-4 2-1
Arnhem H1 1-2   0-5 2-4 2-2 2-3 3-2
Civicum H1 4-1   8-0 3-7 2-3 4-4 6-2
Dash H1 3-5   3-4 5-4 2-2 3-3 3-3 5-3
Doetinchem H1 6-3 6-1   2-1 5-3 8-1 6-2
Drienerlo H1 5-2 2-5   1-1 2-0 3-4
Flevoland H1 1-1 3-0 1-1   1-1 4-2
HCM H1 3-1 2-2 5-0 4-2   5-2 3-2
Oosterbeek H1 2-11 2-4 1-2   5-0 9-1
Steenwijk H1 1-2 3-4 1-5 1-9 2-4 0-6   3-6
Zutphen H1 1-0 2-3 1-6 0-5 0-3 2-1   2-2
Hondsrug H1 5-2 2-3 2-4 5-2 3-4 3-4 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Oosterbeek H1 HCM H1 1-2 Definitief
.. Ares H1 Zutphen H1 2-1 Definitief
.. Civicum H1 Arnhem H1 4-1 Definitief
.. Flevoland H1 Dash H1 3-0 Definitief
.. Doetinchem H1 Steenwijk H1 8-1 Definitief
.. Drienerlo H1 Hondsrug H1 3-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2 Definitief
.. Steenwijk H1 Civicum H1 1-5 Definitief
.. Dash H1 Doetinchem H1 3-4 Definitief
.. Hondsrug H1 Flevoland H1 3-4 Definitief
.. Zutphen H1 Drienerlo H1 0-5 Definitief
.. HCM H1 Ares H1 3-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Steenwijk H1 Arnhem H1 3-4 Definitief
.. Drienerlo H1 HCM H1 1-1 Definitief
.. Ares H1 Oosterbeek H1 1-4 Definitief
.. Flevoland H1 Zutphen H1 4-2 Definitief
.. Civicum H1 Dash H1 8-0 Definitief
.. Doetinchem H1 Hondsrug H1 6-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Hondsrug H1 Civicum H1 2-4 Definitief
.. Zutphen H1 Doetinchem H1 1-6 Definitief
.. HCM H1 Flevoland H1 4-2 Definitief
.. Dash H1 Steenwijk H1 3-3 Definitief
.. Oosterbeek H1 Drienerlo H1 2-4 Definitief
.. Arnhem H1 Ares H1 1-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Civicum H1 Zutphen H1 6-2 Definitief
.. Doetinchem H1 HCM H1 5-3 Definitief
.. Flevoland H1 Oosterbeek H1 1-1 Definitief
.. Drienerlo H1 Ares H1 5-2 Definitief
.. Dash H1 Arnhem H1 3-5 Definitief
.. Steenwijk H1 Hondsrug H1 3-6 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Hondsrug H1 Dash H1 5-2 Definitief
.. Ares H1 Flevoland H1 3-2 Definitief
.. Oosterbeek H1 Doetinchem H1 2-11 Definitief
.. HCM H1 Civicum H1 2-2 Definitief
.. Arnhem H1 Drienerlo H1 2-4 Definitief
.. Zutphen H1 Steenwijk H1 2-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Flevoland H1 Drienerlo H1 1-1 Definitief
.. Hondsrug H1 Arnhem H1 2-3 Definitief
.. Dash H1 Zutphen H1 5-3 Definitief
.. Steenwijk H1 HCM H1 0-6 Definitief
.. Civicum H1 Oosterbeek H1 4-4 Definitief
.. Doetinchem H1 Ares H1 6-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Arnhem H1 Flevoland H1 2-2 Definitief
.. Zutphen H1 Hondsrug H1 2-2 Definitief
.. Drienerlo H1 Doetinchem H1 2-5 Definitief
.. Oosterbeek H1 Steenwijk H1 5-0 Definitief
.. HCM H1 Dash H1 5-0 Definitief
.. Ares H1 Civicum H1 2-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Doetinchem H1 Flevoland H1 2-1 Definitief
.. Dash H1 Oosterbeek H1 3-3 Definitief
.. Hondsrug H1 HCM H1 3-4 Definitief
.. Steenwijk H1 Ares H1 1-2 Definitief
.. Civicum H1 Drienerlo H1 2-3 Definitief
.. Zutphen H1 Arnhem H1 2-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Oosterbeek H1 Hondsrug H1 9-1 Definitief
.. HCM H1 Zutphen H1 3-2 Definitief
.. Ares H1 Dash H1 3-1 Definitief
.. Flevoland H1 Civicum H1 1-1 Definitief
.. Drienerlo H1 Steenwijk H1 2-0 Definitief
.. Doetinchem H1 Arnhem H1 6-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Hondsrug H1 Ares H1 5-2 Definitief
.. Dash H1 Drienerlo H1 5-4 Definitief
.. Civicum H1 Doetinchem H1 3-7 Definitief
.. Arnhem H1 HCM H1 2-3 Definitief
.. Steenwijk H1 Flevoland H1 2-4 Definitief
.. Zutphen H1 Oosterbeek H1 0-3 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Zutphen H1 Ares H1 1-0 Definitief
.. Steenwijk H1 Doetinchem H1 1-9 Definitief
.. Dash H1 Flevoland H1 2-2 Definitief
.. Hondsrug H1 Drienerlo H1 3-4 Definitief
.. HCM H1 Oosterbeek H1 5-2 Definitief
.. Arnhem H1 Civicum H1 0-5 Definitief


Agenda
vervolg 7-7  Algemene ledenvergadering HC Ares
vervolg 1-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
vervolg 8-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
Hele agenda
Nieuws