HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 4

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Marvin Mulder Email
Trainer Marvin Mulder Email
Leeftijdscoördinator Elsbeth Wooning Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares D4 12 36 12 0 0 75 6 0
2 PW D3 12 26 8 2 2 42 21 0
3 Zwolle D9 12 26 8 2 2 34 18 0
4 PW D2 12 21 7 0 5 24 20 0
5 Zwolle D7 12 20 6 2 4 27 28 0
6 Flevoland D2 12 17 5 2 5 21 25 0
7 Avanti D2 12 17 5 2 5 17 33 0
8 Almelo D2 12 15 4 3 5 24 28 0
9 Haackey D3 12 9 2 3 7 20 33 0
10 Zwolle D8 12 8 2 2 8 19 43 0
11 Ede D3 12 6 2 0 10 13 32 0
12 Bully D4 12 5 1 2 9 15 44 0

Uitslagenmatrix
  Almelo D2 (O)Bully D4PW D2 (O)Ares D4Ede D3Flevoland D2 (O)Haackey D3PW D3Zwolle D7Zwolle D8Zwolle D9Avanti D2 (O)
Almelo D2 (O)   4-2 3-0 4-2 1-2 1-6 4-0 1-2
Bully D4 1-1   1-4 1-0 0-8 1-4 1-3
PW D2 (O)   0-5 1-0 4-0 1-5 4-1 3-2 0-1
Ares D4 5-1 8-1   4-0 7-1 8-0 4-1 15-0
Ede D3 0-4   1-2 3-1 1-3 0-4 1-2
Flevoland D2 (O) 1-1 1-4   4-1 4-0 2-2 1-3
Haackey D3 2-2 3-1 1-5 3-1   1-3
PW D3 1-5 3-2 4-3   3-1 2-2
Zwolle D7 6-2 4-0 3-2 2-2   4-1 1-0
Zwolle D8 2-2 3-2 0-2 1-2 1-5  
Zwolle D9 4-0 5-3 1-0 3-3 2-0 1-1 6-3  
Avanti D2 (O) 0-6 1-2 0-0 6-1 0-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D8 PW D2 (O) 0-2 Definitief
.. Avanti D2 (O) Ares D4 0-6 Definitief
.. Flevoland D2 (O) Zwolle D7 4-0 Definitief
.. Haackey D3 Ede D3 3-1 Definitief
.. Bully D4 Almelo D2 (O) 1-1 Definitief
.. PW D3 Zwolle D9 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Ede D3 PW D3 1-3 Definitief
.. Zwolle D7 Haackey D3 3-2 Definitief
.. Ares D4 Bully D4 8-1 Definitief
.. PW D2 (O) Avanti D2 (O) 0-1 Definitief
.. Zwolle D9 Zwolle D8 6-3 Definitief
.. Almelo D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D8 Ede D3 1-2 Definitief
.. PW D3 Haackey D3 4-3 Definitief
.. Bully D4 PW D2 (O) 1-4 Definitief
.. Almelo D2 (O) Zwolle D7 4-0 Definitief
.. Avanti D2 (O) Zwolle D9 0-3 Definitief
.. Flevoland D2 (O) Ares D4 1-4 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Zwolle D9 Bully D4 5-3 Definitief
.. Zwolle D7 PW D3 2-2 Definitief
.. Ares D4 Almelo D2 (O) 5-1 Definitief
.. PW D2 (O) Flevoland D2 (O) 4-0 Definitief
.. Ede D3 Avanti D2 (O) 1-2 Definitief
.. Haackey D3 Zwolle D8 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Flevoland D2 (O) Zwolle D9 1-3 Definitief
.. Almelo D2 (O) PW D2 (O) 3-0 Definitief
.. Ares D4 Zwolle D7 7-1 Definitief
.. Zwolle D8 PW D3 1-5 Definitief
.. Bully D4 Ede D3 1-0 Definitief
.. Avanti D2 (O) Haackey D3 0-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. PW D3 Avanti D2 (O) 2-2 Definitief
.. Haackey D3 Bully D4 3-1 Definitief
.. Zwolle D7 Zwolle D8 4-1 Definitief
.. PW D2 (O) Ares D4 0-5 Definitief
.. Ede D3 Flevoland D2 (O) 1-2 Definitief
.. Zwolle D9 Almelo D2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Flevoland D2 (O) Haackey D3 4-1 Definitief
.. Avanti D2 (O) Zwolle D8 6-1 Definitief
.. PW D2 (O) Zwolle D7 4-1 Definitief
.. Ares D4 Zwolle D9 4-1 Definitief
.. Almelo D2 (O) Ede D3 4-2 Definitief
.. Bully D4 PW D3 0-8 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. PW D3 Flevoland D2 (O) 3-2 Definitief
.. Zwolle D8 Bully D4 3-2 Definitief
.. Haackey D3 Almelo D2 (O) 2-2 Definitief
.. Zwolle D9 PW D2 (O) 1-0 Definitief
.. Zwolle D7 Avanti D2 (O) 1-0 Definitief
.. Ede D3 Ares D4 0-4 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Ares D4 Haackey D3 4-0 Definitief
.. PW D2 (O) Ede D3 1-0 Definitief
.. Zwolle D9 Zwolle D7 1-1 Definitief
.. Flevoland D2 (O) Zwolle D8 2-2 Definitief
.. Almelo D2 (O) PW D3 1-6 Definitief
.. Bully D4 Avanti D2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Ede D3 Zwolle D9 0-4 Definitief
.. Haackey D3 PW D2 (O) 1-5 Definitief
.. PW D3 Ares D4 1-5 Definitief
.. Avanti D2 (O) Flevoland D2 (O) 1-2 Definitief
.. Bully D4 Zwolle D7 1-4 Definitief
.. Zwolle D8 Almelo D2 (O) 2-2 Definitief
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
.. PW D2 (O) PW D3 1-5 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Flevoland D2 (O) Bully D4 1-1 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. Zwolle D7 Ede D3 6-2 Definitief
.. Almelo D2 (O) Avanti D2 (O) 1-2 Definitief
.. Zwolle D9 Haackey D3 3-3 Definitief
.. Ares D4 Zwolle D8 8-0 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Almelo D2 (O) Bully D4 4-2 Definitief
.. Zwolle D7 Flevoland D2 (O) 4-0 Definitief
.. Ede D3 Haackey D3 3-1 Definitief
.. PW D2 (O) Zwolle D8 3-2 Definitief
.. Zwolle D9 PW D3 2-0 Definitief
.. Ares D4 Avanti D2 (O) 15-0 Definitief


Agenda
vervolg 7-7  Algemene ledenvergadering HC Ares
vervolg 1-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
vervolg 8-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
Hele agenda
Nieuws