HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Paul van Diepe Email
Aanvoerder Nicky ten Have Email
Aanvoerder Marije Paalman Email
Leeftijdscoördinator Elsbeth Wooning Email

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 10 25 8 1 1 31 12 0
2 Apeliotes D6 10 23 7 2 1 18 12 0
3 Nijmegen D8 10 16 5 1 4 25 19 0
4 Zwolle D6 10 15 5 0 5 26 23 0
5 Bemmel D3 10 15 5 0 5 16 15 0
6 Ares D3 10 12 3 3 4 19 18 0
7 Haackey D2 10 10 2 4 4 15 24 0
8 EHV D4 9 5 1 2 6 9 23 0
9 Twente D3 10 4 1 1 8 7 22 0
10 Westerduiven D2 1 3 1 0 0 3 1 0

Uitslagenmatrix
  Haackey D2 (O)Twente D2 (O)Apeliotes D6Ares D3Bemmel D3Nijmegen D8Twente D3EHV D4Westerduiven D2Zwolle D6
Haackey D2 (O)   2-0 1-1 3-3 0-2 3-0
Twente D2 (O)   2-2 6-3 2-1 2-0 2-1
Apeliotes D6 1-3   1-0 1-0 3-2 3-1
Ares D3 2-2   1-2 2-0 1-0
Bemmel D3 2-1 1-3 3-2   2-3 1-0
Nijmegen D8 7-1 1-1   3-1 4-3
Twente D3 0-1 0-4 1-3 1-0   2-2 1-3
EHV D4 1-1 0-5 1-2 2-1   1-4
Westerduiven D2  
Zwolle D6 6-1 1-6 2-3 2-1 4-2 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Haackey D2 (O) Ares D3 3-3 Definitief
.. Twente D2 (O) Apeliotes D6 2-2 Definitief
.. Nijmegen D8 Zwolle D6 4-3 Definitief
.. Twente D3 Bemmel D3 1-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Ares D3 Nijmegen D8 1-2 Definitief
.. Apeliotes D6 EHV D4 3-1 Definitief
.. Bemmel D3 Haackey D2 (O) 2-1 Definitief
.. Zwolle D6 Twente D2 (O) 1-6 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Nijmegen D8 Haackey D2 (O) 7-1 Definitief
.. Twente D2 (O) Ares D3 6-3 Definitief
.. EHV D4 Zwolle D6 1-4 Definitief
.. Twente D3 Apeliotes D6 0-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Haackey D2 (O) Twente D2 (O) 2-0 Definitief
.. Ares D3 EHV D4 2-0 Definitief
.. Bemmel D3 Nijmegen D8 2-3 Definitief
.. Zwolle D6 Twente D3 3-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Apeliotes D6 Bemmel D3 1-0 Definitief
.. EHV D4 Haackey D2 (O) 1-1 Definitief
.. Twente D3 Ares D3 0-4 Definitief
.. Twente D2 (O) Nijmegen D8 2-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Zwolle D6 Apeliotes D6 2-3 Definitief
.. Nijmegen D8 EHV D4 3-1 Definitief
.. Haackey D2 (O) Twente D3 3-0 Definitief
.. Bemmel D3 Twente D2 (O) 1-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Apeliotes D6 Ares D3 1-0 Definitief
.. Zwolle D6 Bemmel D3 2-1 Definitief
.. Twente D3 Nijmegen D8 1-0 Definitief
.. EHV D4 Twente D2 (O) 0-5 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Haackey D2 (O) Apeliotes D6 1-1 Definitief
.. Twente D2 (O) Twente D3 2-0 Definitief
.. EHV D4 Bemmel D3 2-1 Definitief
.. Ares D3 Zwolle D6 1-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Bemmel D3 Ares D3 3-2 Definitief
.. Twente D3 EHV D4 2-2 Definitief
.. Zwolle D6 Haackey D2 (O) 6-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Apeliotes D6 Twente D2 (O) 1-3 Definitief
.. Ares D3 Haackey D2 (O) 2-2 Definitief
.. Bemmel D3 Twente D3 1-0 Definitief
.. Zwolle D6 Nijmegen D8 4-2 Definitief
ZONDAG 1 MAART 2020
.. Apeliotes D6 Nijmegen D8 3-2 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Twente D3 Westerduiven D2 1-3 Definitief
.. Nijmegen D8 Ares D3 1-1 Definitief
.. Twente D2 (O) Zwolle D6 2-1 Definitief
.. Haackey D2 (O) Bemmel D3 0-2 Definitief
.. EHV D4 Apeliotes D6 1-2 Definitief


Agenda
vervolg 7-7  Algemene ledenvergadering HC Ares
vervolg 1-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
vervolg 8-10  Bijeenkomst organisatie 'uniek sporten'
Hele agenda
Nieuws