HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

28 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 9521 HC Zwolle MA2 11:40 12:40 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Cerilio Maduro en Philip Wortelboer (Heren 1)
Meisjes A3 9471 M.H.C. Oosterbeek MA2 30 13:30 14:30 uit -   info
Meisjes A4 9510 HCOIJ MA1 50 14:30 16:05 uit -   info
Meisjes A5 9477 DHV MA4 12:50 13:20 Appmanschap veld 3  info
Fluiten: Marijn Meiberg (Dames 5) en Anne Lemans (Dames 1 - Silver Cup)
Meisjes B1 17705 MHC Wijchen MB1 60 12:15 14:15 uit -   info
Meisjes B2 17683 Apeldoorn MB2 0 13:15 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B3 17649 Flevoland MB3 15:50 16:20 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Johan Frisart en Wies Krikke
Meisjes B5 17692 Doetinchemse Hockey Club MB3 10:20 10:50 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Marga Venema-Remmers en Cyrelle Seynaeve (Meisjes A3)
Meisjes B6 17688 Apeldoorn MB6 08:30 09:00 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Job Neeleman (Heren Jong) en Danique van Cruijningen (Meisjes A1)
meisjes B7 17691 Doetinchemse Hockey Club MB4 45 11:30 12:45 uit -   info
Meisjes C2 18600 HCQZ MC1 60 07:40 09:30 uit -   info
Meisjes C3 18593 Voorster Hockeyclub Twello MC1 20 10:10 11:15 uit -   info
Meisjes C4 18570 Voorster Hockeyclub Twello MC2 09:35 10:15 Appmanschap veld 3  info
Fluiten: Kimberley Hasebos (Meisjes A4) en Marit Borst (Meisjes A4)
* AFGELAST *
Meisjes C5 18569 DHV MC7 15:30 16:00 Emotion veld 2  info
  corvee  
Fluiten: Auke Dijkstra (Veteranen B) en Isabelle de Jong (Meisjes A5)
Meisjes C7 18592 HC Zwolle MC11 40 12:50 14:00 uit -   info
* AFGELAST *
Meisjes D2 19542 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MD4 45 10:30 12:15 uit -   info
Meisjes D3 19510 HCOIJ MD2MIX 50 09:15 10:35 uit -   info
Meisjes D4 19489 Lochemse Hockey Club MD1 13:40 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Ronald van Schooten
Meisjes D5 19557 Hattemse M.H.C. MD2 45 09:45 11:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D6 19544 HC Zwolle MD5 11:35 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Gwen Put (Meisjes A4)
Jongens A1 8123 HC Zwolle JA2 40 14:25 15:50 uit -   info
Jongens B1 16219 HHC Haackey JB1 13:45 14:30 Volvo Nieuwenhuijse veld 1  info
Fluiten: Rogier van der Maten (Heren 1) en Job Meuwese (Heren 1)
Jongens B2 16270 NMHC Nijmegen JB4 60 12:45 14:30 uit -   info
Jongens C1 16517 EHV Enschede JC1 60 08:55 10:40 uit -   info
Jongens C2 16520 Lochemse Hockey Club JC1 45 09:35 11:05 uit -   info
Jongens D1 16833 NMHC Nijmegen JD3 60 09:05 10:50 uit -   info
Jongens D2 16828 NMHC Nijmegen JD6 60 10:55 12:40 uit -   info

28 mei | G/LG hockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G/LG Team 2 17647 M.H.C. Barneveld G1 30 09:30 10:30 uit -   info


Agenda
vervolg 30-5  Jongste Jeugd: ouderavond Benjamins
vervolg 1-6  Klusavond
vervolg 7-6  ALV-vergadering
vervolg 8-6  Klusavond
vervolg 8-6  Workshop Bondscheidsrechters o.l.v. Coen
vervolg 8-6  TC-vergadering
vervolg 15-6  Accres-Schoolhockeytoernoooi (gr. 3-7)
Hele agenda
Nieuws