HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Trainingsschema
Dit schema loopt van 25-10-2020 t/m 31-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Jongens E1 Sem Muller KG1 - D
15:45 - 17:00 Meisjes E1 Sterre Wegdam KG1 - A
15:45 - 17:00 Meisjes E2 Tygo Van Norel KG1 - B
15:45 - 17:00 Meisjes E3 Hcares Stagiair
Kim Dubbelhuis
KG1 - C
16:00 - 17:15 Jongens F Daniëlle Berghorst
Luna Ranalli
Marijn Balke
KG2 - A
16:00 - 17:15 Meisjes F Sara Burger
Roos Vahl
KG2 - B
16:45 - 18:00 Jongens 8E1 Damian Lieferink KG3 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes 8E1 Ellen Ordelman-van de Guchte
Merel Schouten
Mick de Keijzer
KG3 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes 8E2 Danne Poeder KG4 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes 8E3 Zepp Bloemheuvel
Sven Poppe
KG1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes 8E4 Julia Schreuder
Thijmen de Haan
KG1 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D1 Ronald van Schooten KG2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens D2 Job Neeleman KG2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D5 Roger Soto-vermeul KG3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D6 Evie van Brink KG4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D7 Damian Lieferink KG4 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Pascal Linssen KG1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D2 Nanieke Hospers KG1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D3 Jerry Bosch KG3 - AB
19:00 - 20:15 Jongens C1 Mark Olsthoorn KG2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Brian Panhorst KG2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B6 Johan Frisart KG4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Kris Maduro KG1 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B2 Marvin Mulder KG1 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers maandag KG3
20:15 - 21:30 Jongens A1 Daniël Prins KG2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 Yorden Groot KG1 - AB
17:30 - 18:45 Jongens D1 Ronald van Schooten KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B3 Yannick Steunenberg KG2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Björn Jansen KG3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C6 Donna Jongbloed KG4 - AB Stage
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Noor Engels KG4 - CD Stage
18:00 - 19:15 Meisjes B5 Jeroen de Bruin KG2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C7 Lotte van de Hel
Rayna Kruit
KG5
18:45 - 20:00 Meisjes A3 KG3 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A4 Pauline Hasebos - Ledegang KG2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B4 Jeroen Schut KG3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Yannick Steunenberg KG1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B2 Jeroen de Bruin KG2 - AB
20:00 - 20:30 Sleeptraining Trainingsgroep KG1 - CD Heren 1
20:00 - 21:15 Dames Jong KG3 - CD
20:00 - 21:15 Meisjes A2 Sandor van der Zwart KG2 - CD
20:30 - 21:45 Dames 4 Mike Heemsbergen KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Eric Hoogsteden KG1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins jongens Arnoud Prenger
Floor van Gaasbeek
Ingeborg Sollie
KG2 - C
15:00 - 16:00 Benjamins meisjes KG2 - D
15:00 - 16:00 Funkey Jongens Maran Kloezeman
Eugenie Kense-van Son
KG2 - A
15:00 - 16:00 Funkey Meisjes Eugenie Kense-van Son
Manon Drenth
KG2 - A
15:00 - 16:15 Jongens F Kim Sterenberg KG1 - CD
15:00 - 16:15 Meisjes F Martijn Baars KG1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens E1 Ties van Driel KG3 - A
16:15 - 17:30 Meisjes E1 Martijn Baars
Ilse van Orden
KG3 - B
16:15 - 17:30 Meisjes E2 Danique van Cruijningen KG3 - D
16:15 - 17:30 Meisjes E3 Milou van Cruijningen KG3 - C
16:30 - 17:45 Jongens 8E1 Marc Floor ten Brinke
Thom Tempelman
Erik van Doorn
KG1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes 8E1 Giulia Louis
Naomi Konieczny
KG1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 8E2 Jonna Smorenberg
Floor van Gaasbeek
Martijn van de Plas
KG2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 8E3 Nynke Oortwijn
Sascha Wagenvoort
KG2 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes 8E4 Jennifer Koeslag
Eline Wolters
Daan Koetsier
KG5
16:45 - 17:45 G/LG Team 1 KG4
16:45 - 17:45 G/LG Team 2 KG4
16:45 - 17:45 G/LG Team 3 KG4
18:00 - 19:15 Jongens D2 Job Neeleman KG3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Thijs Tijsterman KG2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Ronnie Slijkhuis KG4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Nanieke Hospers KG2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D6 Marjolijn van Lierop - troost
Remko Flore
KG3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D7 Yorden Groot KG4 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Pascal Linssen KG1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Remco van der Have KG1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Marvin Mulder KG2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B6 Yorden Groot KG3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C2 Dionyse van der Haar KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C3 Brian Panhorst KG3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Remco van der Have KG1
20:30 - 21:45 Dames 2 KG2 - AB
20:30 - 21:45 Dames 3 Marvin Mulder KG2 - CD
20:30 - 21:45 Dames 5 Fabrizio Ranalli KG3 - CD
20:30 - 21:45 Heren 2 KG3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 keeperstraining Jongste Jeugd Trainingsgroep KG5 Wies Krikke
17:00 - 18:00 Keepersgroep 3 Noor Hupkens KG2 - D
17:30 - 18:45 Jongens C1 Daniël Prins KG1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Ronald van Schooten KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B1 Kris Maduro KG2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B4 Jeroen de Bruin KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Dieuwerke de Reus
Suzanne van den Heuvel
KG3 - AB Stage
17:30 - 18:45 Meisjes D5 Femke Schut
Noa Haandrikman
KG4 - AB
18:00 - 19:00 Keepersgroep 4 Noor Hupkens KG2 - D
18:00 - 19:00 Keepersgroep 5 Jasmijn Reitsma KG2 - C
18:15 - 19:15 Keeperstraining Jeugd Trainingsgroep KG2 - C Wisselkeepers C/D door Sanne Traarbach
18:30 - 19:45 Meisjes C7 KG5
18:45 - 20:15 Jongens A1 Daniël Prins KG1 - AB
18:45 - 20:00 Jongens B1 Yorden Groot KG2 - AB
18:45 - 20:00 Jongens B2 Jeroen de Bruin KG3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A3 René van de Hel KG4 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Robert-Jan Borst KG3 - AB en stagaire.
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Yannick Steunenberg KG1 - CD
19:15 - 20:15 Keepersgroep 2 Noor Hupkens KG2 - CD
20:00 - 21:15 Dames Jong René van de Hel KG2 - AB
20:00 - 21:15 Meisjes A2 Sandor van der Zwart KG4 - AB
20:00 - 21:15 Meisjes A4 Yorden Groot KG4 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Donderdag KG3
20:15 - 21:30 Dames 4 Mike Heemsbergen KG1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Eric Hoogsteden KG1 - CD
20:30 - 21:30 Keepersgroep 1 Noor Hupkens KG2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Keepersgroep 6 Randy Poulissen KG5
17:15 - 18:30 Meisjes C5 Jip van Wijngaarden KG3 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Femke Klopman KG1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Thijs Tijsterman KG1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Anne Lemans KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C6 Yannick Steunenberg KG4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D4 Bastiaan Bos KG2 - AB
18:15 - 19:30 Keepersgroep 7 Randy Poulissen KG5
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Dionyse van der Haar KG2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B5 Sander Hijmensen KG3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Remco van der Have KG1
19:00 - 20:30 Dames 2 Niels Jones
Youri de Graaf
KG2 - AB
19:30 - 20:30 Keepersgroep 8 Randy Poulissen KG5
20:30 - 22:00 Dames 3 Marvin Mulder KG3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 5 Fabrizio Ranalli KG3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Flexhockey KG4
20:30 - 22:00 Heren 1 Eric Hoogsteden KG1
20:30 - 22:00 Heren 2 Paul van Diepe KG2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A KG2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B KG5
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 G/LG Team 1 KG3
08:45 - 09:45 G/LG Team 2 KG3
08:45 - 09:45 G/LG Team 3 KG3
Agenda
vervolg 14-11  Bitjehappen hapdag!
Hele agenda
Nieuws