HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 3



Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Cees van Doornik Email
Trainer Cees van Doornik Email
Aanvoerder Gina Schoorel Email
Aanvoerder Roos Wooning Email
Teammanager Elsbeth Wooning Email
Leeftijdscoördinator Elsbeth Wooning Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 mrt 4974 DHC Drienerlo D2
thuis
20 mrt 4930 Hockey Vereniging Zevenaar D2
45
uit route
27 mrt 4975 HHC Haackey D2
thuis
3 apr 5085 HC Ares D4
0
uit route
10 apr 4976 N.S.H.C. Apeliotes D7
thuis
24 apr 5031 Hockey Club Twente D3
60
uit route
8 mei 4977 NMHC Nijmegen D8
thuis
15 mei 4988 MHC Bemmel 800 D3
45
uit route
22 mei 4978 Westerduiven D2
thuis
29 mei 4979 HC Zwolle D5
thuis
12 jun 4924 Hockey Club Twente D2
60
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 11 30 10 0 1 66 8 0
2 Bemmel D3 11 27 9 0 2 30 14 0
3 Ares D3 11 21 7 0 4 38 14 0
4 Westerduiven D2 10 20 6 2 2 30 21 0
5 Zwolle D5 11 20 6 2 3 22 16 0
6 Zevenaar D2 10 19 6 1 3 19 18 0
7 Haackey D2 11 13 4 1 6 15 28 0
8 Nijmegen D8 11 13 3 4 4 14 23 0
9 Ares D4 11 9 3 0 8 18 27 0
10 Drienerlo D2 11 9 2 3 6 10 33 0
11 Apeliotes D7 11 5 1 2 8 5 32 0
12 Twente D3 11 1 0 1 10 5 38 0

Uitslagenmatrix
  Haackey D2-ODrienerlo D2Twente D2-OZevenaar D2-OApeliotes D7Ares D3Bemmel D3Nijmegen D8Twente D3Ares D4Westerduiven D2-OZwolle D5
Haackey D2-O   5-1 0-8 0-3 2-5 1-1 2-1
Drienerlo D2   0-5 1-1 0-3 2-0 2-2 1-3
Twente D2-O 9-0   8-0 1-2 2-1 11-1
Zevenaar D2-O 4-2 0-6   1-1 3-1 2-1
Apeliotes D7 0-1 0-1   0-4 2-1 0-7 0-2
Ares D3 3-5 5-1   2-3 4-1 6-2
Bemmel D3 1-2 2-0 4-1   4-1 2-0
Nijmegen D8 1-1 1-5 0-0 0-8 0-2   2-0
Twente D3 0-1 0-7 0-3   0-4 1-1
Ares D4 3-0 0-2 3-1 2-3   1-2
Westerduiven D2-O 4-1 1-0 4-2 7-0   2-2
Zwolle D5 1-0 0-4 1-0 3-2 1-3 7-1  

Uitslagen
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
.. Zevenaar D2-O Twente D2-O (0-6)INTERNET_RESULT Nog niet bevestigd.Wel opgenomen in stand.
.. Twente D3 Nijmegen D8 0-3 Definitief
.. Bemmel D3 Apeliotes D7 4-1 Definitief
.. Ares D4 Westerduiven D2-O 1-2 Definitief
.. Zwolle D5 Haackey D2-O 1-0 Definitief
.. Drienerlo D2 Ares D3 0-3 Definitief
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Twente D2-O Ares D4 2-1 Definitief
.. Nijmegen D8 Bemmel D3 0-2 Definitief
.. Westerduiven D2-O Twente D3 7-0 Definitief
.. Haackey D2-O Drienerlo D2 5-1 Definitief
.. Ares D3 Zevenaar D2-O 5-1 Definitief
.. Apeliotes D7 Zwolle D5 0-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Haackey D2-O Ares D3 0-3 Definitief
.. Ares D4 Zevenaar D2-O 0-2 Definitief
.. Zwolle D5 Nijmegen D8 1-3 Definitief
.. Twente D3 Twente D2-O 0-7 Definitief
.. Bemmel D3 Westerduiven D2-O 2-0 Definitief
.. Drienerlo D2 Apeliotes D7 1-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Zevenaar D2-O Twente D3 3-1 Definitief
.. Nijmegen D8 Drienerlo D2 1-1 Definitief
.. Apeliotes D7 Haackey D2-O 0-1 Definitief
.. Westerduiven D2-O Zwolle D5 2-2 Definitief
.. Twente D2-O Bemmel D3 1-2 Definitief
.. Ares D3 Ares D4 6-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Apeliotes D7 Ares D3 0-4 Definitief
.. Bemmel D3 Zevenaar D2-O 2-0 Definitief
.. Twente D3 Ares D4 0-4 Definitief
.. Zwolle D5 Twente D2-O 0-4 Definitief
.. Haackey D2-O Nijmegen D8 1-1 Definitief
.. Drienerlo D2 Westerduiven D2-O 2-2 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Ares D4 Bemmel D3 2-3 Definitief
.. Zevenaar D2-O Zwolle D5 2-1 Definitief
.. Westerduiven D2-O Haackey D2-O 4-1 Definitief
.. Twente D2-O Drienerlo D2 9-0 Definitief
.. Nijmegen D8 Apeliotes D7 0-0 Definitief
.. Ares D3 Twente D3 4-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Haackey D2-O Twente D2-O 0-8 Definitief
.. Apeliotes D7 Westerduiven D2-O 0-7 Definitief
.. Drienerlo D2 Zevenaar D2-O 0-5 Definitief
.. Nijmegen D8 Ares D3 0-8 Definitief
.. Bemmel D3 Twente D3 4-1 Definitief
.. Zwolle D5 Ares D4 7-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Twente D3 Zwolle D5 1-1 Definitief
.. Twente D2-O Apeliotes D7 8-0 Definitief
.. Ares D4 Drienerlo D2 3-0 Definitief
.. Ares D3 Bemmel D3 2-3 Definitief
.. Zevenaar D2-O Haackey D2-O 4-2 Definitief
.. Westerduiven D2-O Nijmegen D8 4-2 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Drienerlo D2 Twente D3 2-0 Definitief
.. Nijmegen D8 Twente D2-O 1-5 Definitief
.. Haackey D2-O Ares D4 2-1 Definitief
.. Zwolle D5 Bemmel D3 3-2 Definitief
.. Westerduiven D2-O Ares D3 1-0 Definitief
.. Apeliotes D7 Zevenaar D2-O 0-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Twente D3 Haackey D2-O 0-1 Definitief
.. Bemmel D3 Drienerlo D2 1-2 Definitief
.. Zevenaar D2-O Nijmegen D8 1-1 Definitief
.. Twente D2-O Westerduiven D2-O 11-1 Definitief
.. Zwolle D5 Ares D3 1-0 Definitief
.. Ares D4 Apeliotes D7 3-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Nijmegen D8 Ares D4 2-0 Definitief
.. Ares D3 Twente D2-O 3-5 Definitief
.. Haackey D2-O Bemmel D3 2-5 Definitief
.. Drienerlo D2 Zwolle D5 1-3 Definitief
.. Apeliotes D7 Twente D3 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 13 MAART 2022
  Apeliotes D7 Bemmel D3 Universitair Sportcentrum
  Ares D3 Drienerlo D2 Sportpark 'Nagelpoel'
  Haackey D2-O Zwolle D5 Groot-Scholtenhagen
  Nijmegen D8 Twente D3 Sportp. d'Almarasweg
  Twente D2-O Zevenaar D2-O Sportpark Slangenbeek
  Westerduiven D2-O Ares D4 Westsingel
ZONDAG 20 MAART 2022
  Ares D4 Twente D2-O Sportpark 'Nagelpoel'
  Bemmel D3 Nijmegen D8 Sportpark Ressen
  Drienerlo D2 Haackey D2-O Sportcentrum UT
  Twente D3 Westerduiven D2-O Sportpark Slangenbeek
  Zevenaar D2-O Ares D3 Sportp. 'Hengelder'
  Zwolle D5 Apeliotes D7 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 27 MAART 2022
  Apeliotes D7 Drienerlo D2 Universitair Sportcentrum
  Ares D3 Haackey D2-O Sportpark 'Nagelpoel'
  Nijmegen D8 Zwolle D5 Sportp. d'Almarasweg
  Twente D2-O Twente D3 Sportpark Slangenbeek
  Westerduiven D2-O Bemmel D3 Westsingel
  Zevenaar D2-O Ares D4 Sportp. 'Hengelder'
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Ares D4 Ares D3 Sportpark 'Nagelpoel'
  Bemmel D3 Twente D2-O Sportpark Ressen
  Drienerlo D2 Nijmegen D8 Sportcentrum UT
  Haackey D2-O Apeliotes D7 Groot-Scholtenhagen
  Twente D3 Zevenaar D2-O Sportpark Slangenbeek
  Zwolle D5 Westerduiven D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Ares D3 Apeliotes D7 Sportpark 'Nagelpoel'
  Ares D4 Twente D3 Sportpark 'Nagelpoel'
  Nijmegen D8 Haackey D2-O Sportp. d'Almarasweg
  Twente D2-O Zwolle D5 Sportpark Slangenbeek
  Westerduiven D2-O Drienerlo D2 Westsingel
  Zevenaar D2-O Bemmel D3 Sportp. 'Hengelder'
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Apeliotes D7 Nijmegen D8 Universitair Sportcentrum
  Bemmel D3 Ares D4 Sportpark Ressen
  Drienerlo D2 Twente D2-O Sportcentrum UT
  Haackey D2-O Westerduiven D2-O Groot-Scholtenhagen
  Twente D3 Ares D3 Sportpark Slangenbeek
  Zwolle D5 Zevenaar D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 8 MEI 2022
  Ares D3 Nijmegen D8 Sportpark 'Nagelpoel'
  Ares D4 Zwolle D5 Sportpark 'Nagelpoel'
  Twente D2-O Haackey D2-O Sportpark Slangenbeek
  Twente D3 Bemmel D3 Sportpark Slangenbeek
  Westerduiven D2-O Apeliotes D7 Westsingel
  Zevenaar D2-O Drienerlo D2 Sportp. 'Hengelder'
ZONDAG 15 MEI 2022
  Apeliotes D7 Twente D2-O Universitair Sportcentrum
  Bemmel D3 Ares D3 Sportpark Ressen
  Drienerlo D2 Ares D4 Sportcentrum UT
  Haackey D2-O Zevenaar D2-O Groot-Scholtenhagen
  Nijmegen D8 Westerduiven D2-O Sportp. d'Almarasweg
  Zwolle D5 Twente D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 MEI 2022
  Ares D3 Westerduiven D2-O Sportpark 'Nagelpoel'
  Ares D4 Haackey D2-O Sportpark 'Nagelpoel'
  Bemmel D3 Zwolle D5 Sportpark Ressen
  Twente D2-O Nijmegen D8 Sportpark Slangenbeek
  Twente D3 Drienerlo D2 Sportpark Slangenbeek
  Zevenaar D2-O Apeliotes D7 Sportp. 'Hengelder'
ZONDAG 29 MEI 2022
  Apeliotes D7 Ares D4 Universitair Sportcentrum
  Ares D3 Zwolle D5 Sportpark 'Nagelpoel'
  Drienerlo D2 Bemmel D3 Sportcentrum UT
  Haackey D2-O Twente D3 Groot-Scholtenhagen
  Nijmegen D8 Zevenaar D2-O Sportp. d'Almarasweg
  Westerduiven D2-O Twente D2-O Westsingel
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Ares D4 Nijmegen D8 Sportpark 'Nagelpoel'
  Bemmel D3 Haackey D2-O Sportpark Ressen
  Twente D2-O Ares D3 Sportpark Slangenbeek
  Twente D3 Apeliotes D7 Sportpark Slangenbeek
  Zevenaar D2-O Westerduiven D2-O Sportp. 'Hengelder'
  Zwolle D5 Drienerlo D2 Sportpark Het Hoge Laar

Agenda
vervolg 14-12  ALV-vergadering online!
vervolg 11-7  Hockeykampen.nl komt naar HC Ares
Hele agenda
Nieuws