HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JA1 2 6 2 0 0 14 5 0
2 Zutphen JA1 2 3 1 0 1 8 6 0
3 Flevoland JA1 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Dieren JA1 2 0 0 0 2 4 14 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 PW JB1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Twente JB1 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Ares JB1 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Zwolle JB3 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Deventer JB2 2 0 0 0 2 4 11 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle JB4 2 6 2 0 0 4 0 0
2 Ares JB2 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Meeuwen JB1 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Kampen JB1 2 0 0 0 2 1 4 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JC1 2 4 1 1 0 13 3 0
2 Meppel JC1 2 4 1 1 0 9 4 0
3 Twente JC1 2 4 1 1 0 8 4 0
4 EHV JC1 2 3 1 0 1 17 12 0
5 Zutphen JC1 2 1 0 1 1 5 9 0
6 Zwolle JC3 2 0 0 0 2 2 22 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen JC1 2 6 2 0 0 21 2 0
2 Dieren JC1 2 3 1 0 1 14 7 0
3 Wageningen JC2 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Ede JC3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Ares JC2 2 3 1 0 1 7 18 0
6 Arnhem JC2 2 0 0 0 2 1 18 0
  2e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen JD1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Ares JD1 2 4 1 1 0 8 4 0
3 Nijmegen JD2 2 1 0 1 1 3 9 0
4 Nijmegen JD3 2 0 0 0 2 3 12 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen JD2 2 4 1 1 0 9 4 0
2 Lochem JD2 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Deventer JD2 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Apeldoorn JD3 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Ares JD2 2 1 0 1 1 4 9 0
6 Goor JD1 2 1 0 1 1 3 9 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oosterbeek MA1 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Ares MA1 2 6 2 0 0 10 1 0
3 Salland MA1 2 4 1 1 0 6 3 0
4 Zwolle MA3 2 1 0 1 1 3 13 0
5 Twello MA1 2 0 0 0 2 0 8 0
6 Deventer MA2 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen MA2 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Epe MA1 2 6 2 0 0 15 1 0
3 Zwolle MA5 2 3 1 0 1 7 1 0
4 Ares MA2 2 3 1 0 1 1 4 0
5 Apeldoorn MA3 2 0 0 0 2 1 14 0
6 Gorssel/Epse MA1 2 0 0 0 2 0 23 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MA4 2 6 2 0 0 12 0 0
2 Kampen MA1 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Ares MA3 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Twello MA2 2 3 1 0 1 3 8 0
5 Mezen MA2 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Meeuwen MA2 2 0 0 0 2 1 9 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland MA2 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Ares MA4 2 3 1 0 1 5 5 0
3 Ommen MA2 1 1 0 1 0 4 4 0
4 Apeldoorn MA2 2 1 0 1 1 5 7 0
5 Zwolle MA7 1 0 0 0 1 2 3 0
  4e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA3 2 6 2 0 0 19 1 0
2 Zwolle MA9 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Zutphen MA4 2 0 0 0 2 3 14 0
4 Ares MA5 2 0 0 0 2 0 13 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MB2 2 6 2 0 0 10 0 0
2 Wijchen MB1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Ares MB1 2 3 1 0 1 8 8 0
4 Union MB2 2 3 1 0 1 1 2 0
5 Bemmel MB2 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Mezen MB2 2 0 0 0 2 0 10 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM MB2 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Zutphen MB2 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Ede MB2 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Ares MB2 2 3 1 0 1 6 3 0
5 Doetinchem MB2 2 0 0 0 2 0 4 0
6 Twello MB1 2 0 0 0 2 0 9 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MB3 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Kampen MB1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Arnhem MB2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Upward MB3 2 1 0 1 1 5 7 0
5 Twello MB3 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Ares MB3 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MB1 2 6 2 0 0 31 0 0
2 Deventer MB2 2 6 2 0 0 16 0 0
3 Apeldoorn MB3 2 3 1 0 1 7 11 0
4 Twello MB2 2 3 1 0 1 5 19 0
5 Ares MB4 2 0 0 0 2 2 13 0
6 Ares MB5 2 0 0 0 2 3 21 0
  3e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MB1 2 6 2 0 0 31 0 0
2 Deventer MB2 2 6 2 0 0 16 0 0
3 Apeldoorn MB3 2 3 1 0 1 7 11 0
4 Twello MB2 2 3 1 0 1 5 19 0
5 Ares MB4 2 0 0 0 2 2 13 0
6 Ares MB5 2 0 0 0 2 3 21 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gorssel/Epse MB1 2 6 2 0 0 21 1 0
2 Deventer MB3 2 6 2 0 0 17 2 0
3 Ares MB6 2 3 1 0 1 16 5 0
4 Apeldoorn MB4 2 3 1 0 1 6 12 0
5 Salland MB2 2 0 0 0 2 2 16 0
6 Apeldoorn MB5 2 0 0 0 2 0 26 0
  4e klasse 
  meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB6 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Ares MB7 2 3 1 0 1 8 3 0
3 Mezen MB5 2 3 1 0 1 2 11 0
4 Zwolle MB8 2 0 0 0 2 0 10 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC1 2 6 2 0 0 14 2 0
2 EHV MC1 2 4 1 1 0 14 3 0
3 HCM MC1 2 4 1 1 0 7 6 0
4 Arnhem MC1 2 3 1 0 1 10 4 0
5 Bully MC2 2 0 0 0 2 1 9 0
6 Upward MC2 2 0 0 0 2 1 23 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland MC1 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Flevoland MC2 2 6 2 0 0 14 0 0
3 Ares MC2 2 3 1 0 1 11 4 0
4 Meppel MC1 2 3 1 0 1 6 3 0
5 Kampen MC1 2 0 0 0 2 2 17 0
6 Meeuwen MC1 2 0 0 0 2 0 28 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Mezen MC2 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Zwolle MC5 2 6 2 0 0 6 0 0
4 Arnhem MC2 2 0 0 0 2 3 9 0
5 Ede MC2 2 0 0 0 2 0 8 0
6 Ares MC4 2 0 0 0 2 0 10 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MC3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Mezen MC2 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Zwolle MC5 2 6 2 0 0 6 0 0
4 Arnhem MC2 2 0 0 0 2 3 9 0
5 Ede MC2 2 0 0 0 2 0 8 0
6 Ares MC4 2 0 0 0 2 0 10 0
  2e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC4 2 6 2 0 0 12 0 0
2 Twello MC2 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Deventer MC6 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Ares MC5 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Lochem MC3 2 0 0 0 2 0 11 0
6 Zutphen MC4 2 0 0 0 2 0 14 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MC2 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Arnhem MC3 2 4 1 1 0 9 8 0
3 Ares MC6 2 1 0 1 1 6 12 0
4 Wageningen MC4 2 0 0 0 2 6 8 0
  3e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MC3 2 6 2 0 0 14 5 0
2 Gorssel/Epse MC1 1 3 1 0 0 15 0 0
3 Apeldoorn MC6 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Ares MC7 2 0 0 0 2 5 9 0
5 Twente MC8 2 0 0 0 2 1 22 0
  4e klasse 
  Meisjes C8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Epe MC2MIX 2 6 2 0 0 19 3 0
2 Arnhem MC4 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Dieren MC1 2 3 1 0 1 9 7 0
4 Deventer MC7 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Apeldoorn MC5 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Ares MC8 2 0 0 0 2 1 18 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Apeldoorn MD2 2 3 1 0 1 6 3 0
3 Zwolle MD2 2 3 1 0 1 2 5 0
4 Deventer MD2 2 0 0 0 2 0 6 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MD6 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Zwolle MD3 2 3 1 0 1 6 4 0
3 Ares MD2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Westerduiven MD2 2 0 0 0 2 0 12 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD3 2 6 2 0 0 13 0 0
2 Twello MD1 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Apeldoorn MD3 2 3 1 0 1 3 5 0
4 Zwolle MD9 2 3 1 0 1 3 7 0
5 Mezen MD4 2 0 0 0 2 2 10 0
6 Zwolle MD10 2 0 0 0 2 2 10 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle MD5 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Ares MD4 2 6 2 0 0 7 0 0
3 Apeldoorn MD4 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Mezen MD5 2 3 1 0 1 3 10 0
5 Twello MD2 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Flevoland MD3 2 0 0 0 2 1 9 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD5 2 6 2 0 0 19 2 0
2 Oosterbeek MD4 2 6 2 0 0 14 2 0
3 Arnhem MD4 2 3 1 0 1 2 1 0
4 Zutphen MD3 2 3 1 0 1 3 11 0
5 HCM MD6 2 0 0 0 2 2 12 0
6 Doetinchem MD5 2 0 0 0 2 0 12 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD5 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Upward MD6 2 4 1 1 0 9 1 0
3 Zevenaar MD3 2 4 1 1 0 7 3 0
4 Ares MD6 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Dieren MD1 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Overbetuwe MD5 2 0 0 0 2 0 15 0
  5e klasse 
Agenda
vervolg 22-10  Sporten, spelen en knutselen in de herfs
vervolg 23-10  Ares Verbunt Keepers clinic
vervolg 13-11  Bitjehappen
Hele agenda
Nieuws