HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D1 11 28 9 1 1 42 12 0
2 Deventer D1 11 22 7 1 3 39 19 0
3 Wijchen D1 11 22 7 1 3 29 18 0
4 Arnhem D1 11 21 7 0 4 25 17 0
5 Almelo D1 11 21 7 0 4 26 29 0
6 Bemmel D1 11 19 6 1 4 28 20 0
7 Zevenaar D1 11 15 5 0 6 22 32 0
8 HCM D1 11 15 4 3 4 26 18 0
9 Uden D1 11 14 4 2 5 20 21 0
10 Apeldoorn D1 11 10 3 1 7 17 24 0
11 PW D1 11 3 1 0 10 11 41 0
12 Ares D1 11 3 1 0 10 11 45 0
  2e klasse 
  Dames 1 - Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roden D1 1 3 1 0 0 1 0 0
2 Apeldoorn D1 1 3 1 0 0 3 3 0
3 Deventer D1 1 3 1 0 0 1 1 0
4 Lelystad D1 1 3 1 0 0 0 0 0
5 Graspiepers D1 1 0 0 0 1 3 3 0
6 Ares D1 1 0 0 0 1 1 1 0
7 Twente D1 1 0 0 0 1 0 0 0
8 PW D1 1 0 0 0 1 0 1 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer D3 9 24 8 0 1 53 9 0
2 Ede D3 9 22 7 1 1 29 8 0
3 Bully D3 9 20 6 2 1 31 12 0
4 EHV D3 9 16 5 1 3 29 26 0
5 EHV D2 9 16 5 1 3 16 13 0
6 HCM D2 8 10 3 1 4 13 17 0
7 Ares D2 9 4 1 1 7 7 27 0
8 Zwolle D4 9 3 1 0 8 4 44 0
9 Upward D3 9 1 0 1 8 2 28 0
  Reserve Overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 11 30 10 0 1 66 8 0
2 Bemmel D3 11 27 9 0 2 30 14 0
3 Ares D3 11 21 7 0 4 38 14 0
4 Westerduiven D2 10 20 6 2 2 30 21 0
5 Zwolle D5 11 20 6 2 3 22 16 0
6 Zevenaar D2 10 19 6 1 3 19 18 0
7 Haackey D2 11 13 4 1 6 15 28 0
8 Nijmegen D8 11 13 3 4 4 14 23 0
9 Ares D4 11 9 3 0 8 18 27 0
10 Drienerlo D2 11 9 2 3 6 10 33 0
11 Apeliotes D7 11 5 1 2 8 5 32 0
12 Twente D3 11 1 0 1 10 5 38 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 11 30 10 0 1 66 8 0
2 Bemmel D3 11 27 9 0 2 30 14 0
3 Ares D3 11 21 7 0 4 38 14 0
4 Westerduiven D2 10 20 6 2 2 30 21 0
5 Zwolle D5 11 20 6 2 3 22 16 0
6 Zevenaar D2 10 19 6 1 3 19 18 0
7 Haackey D2 11 13 4 1 6 15 28 0
8 Nijmegen D8 11 13 3 4 4 14 23 0
9 Ares D4 11 9 3 0 8 18 27 0
10 Drienerlo D2 11 9 2 3 6 10 33 0
11 Apeliotes D7 11 5 1 2 8 5 32 0
12 Twente D3 11 1 0 1 10 5 38 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully D5 10 28 9 1 0 48 5 0
2 Drienerlo D3 9 19 6 1 2 33 15 0
3 Zwolle D9 10 16 5 1 4 34 23 0
4 Hardenberg D2 9 14 4 2 3 12 17 0
5 Almelo D4 10 13 4 1 5 29 18 0
6 Twello D1 10 13 4 1 5 21 23 0
7 Haackey D5 7 12 4 0 3 11 28 0
8 Ares D5 9 12 3 3 3 23 26 0
9 Twente D4 10 4 1 1 8 11 36 0
10 Twente D5 10 4 1 1 8 5 36 0
  Reserve 3e klasse 
  Dames Jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland DJ1 10 27 9 0 1 43 15 0
2 Meeuwen DJ1 10 22 7 1 2 37 18 0
3 Twello DJ2 10 16 5 1 4 27 28 0
4 Ares DJ1 10 12 3 3 4 30 28 0
5 Mezen DJ2 10 4 1 1 8 11 46 0
6 Mezen DJ1 10 4 0 4 6 20 33 0
  3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roden H1 11 33 11 0 0 67 9 0
2 Ares H1 11 22 7 1 3 35 25 0
3 Drienerlo H1 11 20 6 2 3 37 25 0
4 Nijkerk H1 11 18 5 3 3 34 22 0
5 Arnhem H1 11 16 4 4 3 33 28 0
6 Zutphen H1 11 15 5 0 6 33 37 0
7 Soest H1 11 15 5 0 6 32 38 0
8 Westerduiven H1 11 14 4 2 5 30 39 0
9 Twente H1 11 13 4 1 6 28 48 0
10 Flevoland H1 11 9 2 3 6 28 38 0
11 PW H1 11 7 3 1 7 21 39 3
12 Graspiepers H1 11 4 1 1 9 19 49 0
  3e klasse 
  Heren 1- Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM H1 1 3 1 0 0 9 2 0
2 Bemmel H1 1 3 1 0 0 6 2 0
3 Civicum H1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Deventer H1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Zutphen H1 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Boxmeer H1 1 0 0 0 1 1 3 0
7 Ares H1 1 0 0 0 1 2 6 0
8 Dieren H1 1 0 0 0 1 2 9 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle H4 10 30 10 0 0 50 9 0
2 Deventer H2 10 23 7 2 1 40 17 0
3 Ares H2 10 18 5 3 2 29 17 0
4 EHV H3 10 16 5 1 4 23 12 0
5 Bully H2 10 15 5 0 5 32 27 0
6 Hattem H2 10 15 5 0 5 21 19 0
7 PW H3 10 11 3 2 5 18 28 0
8 Drienerlo H3 10 8 2 2 6 14 38 0
9 Drienerlo H4 10 7 2 1 7 9 35 0
10 Twente H2 10 1 0 1 9 14 48 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren Jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV HJ1 8 24 8 0 0 35 12 0
2 Almelo HJ1 8 12 4 0 4 21 16 0
3 Ares HJ1 8 9 3 0 5 15 20 0
4 Arnhem HJ2 8 6 3 0 5 20 33 3
5 Oosterbeek HJ1 8 6 2 0 6 18 28 0
  2e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo H35A 9 18 6 0 3 30 14 0
2 Wageningen H35A 9 18 6 0 3 20 14 0
3 Apeldoorn H35A 7 17 5 2 0 20 9 0
4 Upward H35A 9 16 5 1 3 30 23 0
5 Oosterbeek H35A 8 7 2 1 5 25 24 0
6 Ares H35A 8 4 1 1 6 13 29 0
7 Doetinchem H35A 8 4 1 1 6 12 37 0
  Hoofdklasse 35+ 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dalfsen H35B 11 33 11 0 0 101 7 0
2 Zwolle H35D 10 27 9 0 1 48 9 0
3 Twente H35B 11 21 7 0 4 29 24 0
4 Twello H35A 10 19 6 1 3 50 33 0
5 Almelo H35B 11 16 5 1 5 17 30 0
6 Apeldoorn H35B 11 15 4 3 4 29 28 0
7 Ares H35B 11 11 3 2 6 14 36 0
8 Epe H35A 10 10 3 1 6 8 26 0
9 Gorssel/Epse H35A 11 8 2 2 7 19 27 0
10 Zutphen H35B 11 7 1 4 6 12 31 0
11 Deventer H35C 10 6 1 3 6 11 52 0
12 PW H35D 11 3 2 3 6 18 53 6
  2e klasse 35+ 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever H45A 9 25 8 1 0 52 9 0
2 Leusden H45A 9 19 6 1 2 27 14 0
3 Ares H45A 9 16 5 1 3 22 16 0
4 Maarn H45A 9 16 5 1 3 16 18 0
5 Union H45C 9 14 4 2 3 21 15 0
6 Dorsteti H45B 9 14 4 2 3 21 15 0
7 Haaskamp H45A 9 14 4 2 3 18 17 0
8 Nieuwegein H45A 9 8 2 2 5 18 23 0
9 Houten H45A 9 3 1 0 8 19 33 0
10 Amersfoort H45E 9 -3 0 0 9 6 60 3
  2e klasse 45+ 
Zaalhockey 
  Zaal Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo D1 4 9 3 0 1 23 15 0
2 Twente D1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Wijchen D1 2 3 1 0 1 12 10 0
4 Bemmel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ares D1 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Oosterbeek D1 2 0 0 0 2 4 14 0
  1e klasse 
  Zaal Dames 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV D5 2 4 1 1 0 12 6 0
2 Apeldoorn D2 2 4 1 1 0 12 8 0
3 Ares D5 2 2 0 2 0 7 7 0
4 Ede D4 2 1 0 1 1 5 9 0
5 HCM D5 2 1 0 1 1 4 10 0
  3e klasse 
  Zaal Dames Jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dalfsen DJ1 2 6 2 0 0 27 2 0
2 Goor DJ1 2 6 2 0 0 10 4 0
3 Twello DJ2 2 3 1 0 1 8 14 0
4 Ares DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente DJ4 2 0 0 0 2 6 11 0
6 HCHN DJ1 2 0 0 0 2 1 21 0
  3e klasse 
  Zaal Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCM H4 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Ares H2 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Almelo H2 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Drienerlo H6 2 0 0 0 2 2 12 0
5 Westerduiven H3 2 0 0 0 2 0 10 0
  1e klasse 
  Zaal Heren Jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen HJ1 4 7 2 1 1 12 7 0
2 Druten HJ1 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Oosterbeek HJ1 2 3 1 0 1 3 6 0
4 Haackey HJ1 2 2 0 2 0 4 4 0
5 Ares HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 QZ HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bemmel HJ1 2 0 0 0 2 3 7 0
  2e klasse 
  Zaal Heren1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares H1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Drienerlo H1 2 6 2 0 0 13 7 0
3 HVA H1 2 3 1 0 1 10 10 0
4 Flevoland H1 2 0 0 0 2 3 10 0
5 Twente H1 2 0 0 0 2 3 11 0
  1e klasse 
  Zaal Jongen 8E1 
    Niveau 1 
  Zaal Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares JA1 4 12 4 0 0 26 8 0
2 Beuningen JA12-C 2 4 1 1 0 9 5 0
3 Westerduiven JA1 2 4 1 1 0 5 4 0
4 Doetinchem JA1 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Apeldoorn JA2 4 3 1 0 3 16 22 0
6 Ede JA12-C 4 0 0 0 4 10 27 0
  1e klasse 
  Zaal Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen JB12-C 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Ares JB1 2 3 1 0 1 7 9 0
3 Apeldoorn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dieren JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HCM JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mezen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ede JB2 2 0 0 0 2 4 10 0
  1e klasse 
  Zaal Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle JB5 2 6 2 0 0 19 2 0
2 Doetinchem JB1 2 6 2 0 0 12 2 0
3 Arnhem JB12-C 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Deventer JB3 2 3 1 0 1 7 10 0
5 Ares JB2 2 0 0 0 2 2 13 0
6 Twello JB2 2 0 0 0 2 1 15 0
  2e klasse 
  Zaal Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward JC1 4 10 3 1 0 29 6 0
2 Ares JC1 4 9 3 0 1 18 9 0
3 Bully JC1 4 5 1 2 1 15 18 0
4 Oosterbeek JC1 2 4 1 1 0 10 5 0
5 Nijmegen JC12-C 4 4 1 1 2 13 21 0
6 Apeldoorn JC12-C 4 1 0 1 3 6 22 0
7 PW JC1 2 0 0 0 2 6 16 0
  Subtopklasse 
  Zaal Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle JC3 2 4 1 1 0 8 5 0
2 HCM JC12-C 2 3 1 0 1 8 8 0
3 Ares JC2 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Upward JC2 2 3 1 0 1 7 8 0
5 Dieren JC1 2 3 1 0 1 6 7 0
6 Zevenaar JC1 2 1 0 1 1 6 7 0
  2e klasse 
  Zaal Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 PW JD1 6 16 5 1 0 44 16 0
2 Deventer JD12-C 6 13 4 1 1 42 26 0
3 Zwolle JD4 6 9 3 0 3 16 27 0
4 Ares JD1 6 4 1 1 4 21 38 0
5 Zwolle JD2 6 1 0 1 5 14 30 0
  1e klasse 
  Zaal Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn JD3 4 9 3 0 1 20 9 0
2 Mezen JD12-C 4 9 3 0 1 17 9 0
3 Hattem JD2 4 9 3 0 1 18 11 0
4 Ede JD2 4 4 1 1 2 16 15 0
5 Flevoland JD1 4 4 1 1 2 14 18 0
6 Ares JD2 4 0 0 0 4 4 27 0
  3e klasse 
  Zaal Jongens E1 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes 8E2 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes 8E3 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MA1 4 9 3 0 1 17 13 0
2 Ares MA1 2 4 1 1 0 9 3 0
3 Wageningen MA2 2 4 1 1 0 6 2 0
4 HCM MA1 2 3 1 0 1 8 4 0
5 HCM MA12-C 2 3 1 0 1 6 6 0
6 Zutphen MA2 2 3 1 0 1 4 7 0
7 Ede MA12-C 4 0 0 0 4 5 20 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MA2 4 12 4 0 0 15 9 0
2 Hattem MA1 2 4 1 1 0 12 7 0
3 Ares MA2 2 3 1 0 1 5 4 0
4 Deventer MA2 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Kampen MA1 4 3 1 0 3 11 18 0
6 Twello MA1 2 1 0 1 1 9 11 0
7 Zwolle MA3 2 0 0 0 2 1 5 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MA2 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Arnhem MA2 2 3 1 0 1 6 6 0
3 Doetinchem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zutphen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ares MA3 2 0 0 0 2 6 9 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward MA3 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Ares MA4 2 6 2 0 0 12 4 0
3 Ede MA3 2 3 1 0 1 10 9 0
4 Apeldoorn MA5 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Westerduiven MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lochem MA4 2 0 0 0 2 3 12 0
7 Doetinchem MA2 2 0 0 0 2 4 14 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MA5 4 12 4 0 0 19 5 0
2 Apeldoorn MA4 4 7 2 1 1 19 16 0
3 HCHN MA3 4 4 1 1 2 18 17 0
4 Zutphen MA4 4 3 1 0 3 14 18 0
5 Mezen MA3 4 3 1 0 3 12 26 0
  5e klasse 
  Zaal Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MB1 4 9 3 0 1 10 6 0
2 EHV MB1 2 6 2 0 0 16 8 0
3 EHV MB12-C 2 6 2 0 0 6 3 0
4 PW MB1 2 3 1 0 1 8 10 0
5 Almelo MB1 4 1 0 1 3 7 12 0
6 Bully MB2 4 1 0 1 3 8 16 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes B12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede MB12-C 2 6 2 0 0 6 3 0
2 Arnhem MB1 2 4 1 1 0 7 4 0
3 Oosterbeek MB1 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Zutphen MB1 2 3 1 0 1 3 2 0
5 Upward MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ares MB12-C 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Doetinchem MB1 2 0 0 0 2 3 8 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer MB2 2 4 1 1 0 8 3 0
2 Ares MB2 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Apeldoorn MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hattem MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Twello MB1 2 0 0 0 2 3 10 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hardenberg MB1 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Ares MB3 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Ommen MB1MIX 2 3 1 0 1 7 9 0
4 Ommen MB2 2 1 0 1 1 3 4 0
5 Apeldoorn MB4 2 1 0 1 1 2 9 0
6 HCHN MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Twello MB4 2 0 0 0 2 4 14 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren MB2 4 10 3 1 0 20 13 0
2 Apeldoorn MB6 2 4 1 1 0 12 3 0
3 Ares MB5 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Oosterbeek MB4 4 3 1 0 3 11 24 0
5 Upward MB5 2 2 0 2 0 7 7 0
6 Ede MB4 4 1 0 1 3 10 15 0
7 Ares MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dieren MB2 4 10 3 1 0 20 13 0
2 Apeldoorn MB6 2 4 1 1 0 12 3 0
3 Ares MB5 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Oosterbeek MB4 4 3 1 0 3 11 24 0
5 Upward MB5 2 2 0 2 0 7 7 0
6 Ede MB4 4 1 0 1 3 10 15 0
7 Ares MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lochem MB3 2 4 1 1 0 8 7 0
2 Ares MB6 2 3 1 0 1 9 7 0
3 Zutphen MB3 2 1 0 1 1 5 8 0
4 Arnhem MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doetinchem MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HCM MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nunspeet MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Zaal Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully MC1 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Deventer MC2 4 6 2 0 2 6 6 0
3 Twente MC12-C 2 3 1 0 1 4 4 0
4 EHV MC1 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Zutphen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ares MC1 2 0 0 0 2 4 8 0
  Subtopklasse 
  Zaal Meisjes C12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MC12-C 2 6 2 0 0 14 3 0
2 HCM MC1 2 3 1 0 1 10 3 0
3 Ares MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ede MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Apeldoorn MC2 2 0 0 0 2 3 21 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven MC1 4 12 4 0 0 35 10 0
2 Zevenaar MC1 2 3 1 0 1 4 9 0
3 Ares MC3 2 3 1 0 1 5 13 0
4 Ares MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterbeek MC2 2 0 0 0 2 8 14 0
7 Deventer MC4 2 0 0 0 2 3 9 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerduiven MC1 4 12 4 0 0 35 10 0
2 Zevenaar MC1 2 3 1 0 1 4 9 0
3 Ares MC3 2 3 1 0 1 5 13 0
4 Ares MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterbeek MC2 2 0 0 0 2 8 14 0
7 Deventer MC4 2 0 0 0 2 3 9 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Epe MC1MIX 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Apeldoorn MC3 2 6 2 0 0 11 0 0
3 Ares MC4 2 3 1 0 1 7 9 0
4 Mezen MC3 2 0 0 0 2 0 10 0
5 Zwolle MC6 2 0 0 0 2 2 16 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland MC3 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Meppel MC3 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Epe MC2MIX 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Flevoland MC4 2 0 0 0 2 4 7 0
5 Ares MC5 2 0 0 0 2 2 6 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MC6 2 6 2 0 0 4 0 0
2 Westerduiven MC2 2 3 1 0 1 6 3 0
3 Ares MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCM MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenaar MC3 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twello MC3 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Deventer MC6 2 3 1 0 1 4 4 0
3 Apeldoorn MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ares MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lochem MC3 2 0 0 0 2 2 11 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes C8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MC5 4 10 3 1 0 14 9 0
2 Mezen MC4 4 7 2 1 1 13 9 0
3 Apeldoorn MC5 4 6 2 0 2 12 10 0
4 Deventer MC7 4 3 1 0 3 9 14 0
5 Ares MC8 4 3 1 0 3 6 12 0
  5e klasse 
  Zaal Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ares MD1 4 10 3 1 0 18 10 0
2 Nijmegen MD1 4 9 3 0 1 38 6 0
3 Doetinchem MD1 4 8 2 2 0 13 5 0
4 Westerduiven MD1 4 5 1 2 1 12 7 0
5 Zutphen MD1 4 1 0 1 3 5 23 0
6 Apeldoorn MD2 4 0 0 0 4 3 38 0
  1e klasse 
  Zaal Meisjes D12 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Arnhem MD1 4 12 4 0 0 19 4 0
2 Ares MD12-C 4 9 3 0 1 17 5 0
3 HCM MD3 4 7 2 1 1 14 10 0
4 Upward MD2 4 3 1 0 3 7 10 0
5 HCM MD2 4 3 1 0 3 7 13 0
6 Ede MD2 4 1 0 1 3 6 28 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MD2 4 9 3 0 1 19 7 0
2 Deventer MD23-C 4 9 3 0 1 18 9 0
3 Gorssel/Epse MD1 4 6 2 0 2 9 11 0
4 Lochem MD3 4 4 1 1 2 8 9 0
5 Ares MD2 2 3 1 0 1 6 6 0
6 Hattem MD12-C 4 3 1 0 3 6 17 0
7 Deventer MD2 2 1 0 1 1 4 11 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zevenaar MD1 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Ares MD3 2 6 2 0 0 14 9 0
3 Deventer MD3 2 6 2 0 0 7 4 0
4 Lochem MD2 2 0 0 0 2 6 10 0
5 Doetinchem MD3 2 0 0 0 2 4 10 0
6 Arnhem MD12-C 2 0 0 0 2 4 15 0
  2e klasse 
  Zaal Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mezen MD4 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Mezen MD3 2 6 2 0 0 12 1 0
3 Apeldoorn MD3 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Ares MD4 2 3 1 0 1 5 11 0
5 Zutphen MD4 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Arnhem MD4 2 0 0 0 2 1 10 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Doetinchem MD2 4 12 4 0 0 33 7 0
2 Zevenaar MD2 4 12 4 0 0 16 3 0
3 Overbetuwe MD4 4 6 2 0 2 9 12 0
4 Westerduiven MD2 4 6 2 0 2 9 15 0
5 Arnhem MD3 4 0 0 0 4 3 11 0
6 Ares MD5 4 0 0 0 4 4 26 0
  3e klasse 
  Zaal Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Apeldoorn MD6 4 9 3 0 1 11 7 0
2 Dieren MD2 4 7 2 1 1 16 7 0
3 Zevenaar MD4 4 6 2 0 2 6 14 0
4 Doetinchem MD4 2 4 1 1 0 3 2 0
5 Overbetuwe MD5 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Ares MD6 4 3 1 0 3 3 5 0
7 Dieren MD1 4 3 1 0 3 8 12 0
  4e klasse 
  Zaal Meisjes E1 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes E2 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes E3 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes E4 
    Niveau 1 
  Zaal Meisjes E5 
    Niveau 1