HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Standen van alle teams
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromhouters D1 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Deventer D1 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Bemmel D1 2 4 1 1 0 6 2 0
4 Uden D1 2 3 1 0 1 5 3 0
5 Wijchen D1 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Apeldoorn D1 2 3 1 0 1 5 6 0
7 Arnhem D1 2 3 1 0 1 3 6 0
8 Zevenaar D1 2 3 1 0 1 3 7 0
9 Almelo D1 2 3 1 0 1 4 10 0
10 HCM D1 2 1 0 1 1 2 4 0
11 Ares D1 2 0 0 0 2 3 8 0
12 PW D1 2 0 0 0 2 0 5 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Deventer D3 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Ede D3 2 6 2 0 0 12 0 0
3 Bully D3 2 6 2 0 0 9 1 0
4 EHV D2 2 3 1 0 1 3 3 0
5 EHV D3 2 3 1 0 1 4 5 0
6 HCM D2 1 0 0 0 1 0 4 0
7 Ares D2 1 0 0 0 1 1 6 0
8 Upward D3 2 0 0 0 2 2 10 0
9 Zwolle D4 2 0 0 0 2 0 16 0
  Reserve Overgangsklasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 3 9 3 0 0 15 1 0
2 Ares D3 3 9 3 0 0 11 1 0
3 Bemmel D3 3 9 3 0 0 8 1 0
4 Westerduiven D2 3 6 2 0 1 9 3 0
5 Nijmegen D8 3 6 2 0 1 6 3 0
6 Zwolle D5 3 6 2 0 1 4 3 0
7 Haackey D2 3 3 1 0 2 5 5 0
8 Zevenaar D2 3 3 1 0 2 3 11 0
9 Apeliotes D7 3 1 0 1 2 2 7 0
10 Drienerlo D2 3 1 0 1 2 2 9 0
11 Ares D4 3 0 0 0 3 2 6 0
12 Twente D3 3 0 0 0 3 0 17 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Twente D2 3 9 3 0 0 15 1 0
2 Ares D3 3 9 3 0 0 11 1 0
3 Bemmel D3 3 9 3 0 0 8 1 0
4 Westerduiven D2 3 6 2 0 1 9 3 0
5 Nijmegen D8 3 6 2 0 1 6 3 0
6 Zwolle D5 3 6 2 0 1 4 3 0
7 Haackey D2 3 3 1 0 2 5 5 0
8 Zevenaar D2 3 3 1 0 2 3 11 0
9 Apeliotes D7 3 1 0 1 2 2 7 0
10 Drienerlo D2 3 1 0 1 2 2 9 0
11 Ares D4 3 0 0 0 3 2 6 0
12 Twente D3 3 0 0 0 3 0 17 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully D5 2 6 2 0 0 12 0 0
2 Almelo D4 2 6 2 0 0 10 3 0
3 Twello D1 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Twente D4 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Zwolle D9 2 3 1 0 1 2 4 0
6 Drienerlo D3 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Ares D5 2 1 0 1 1 3 8 0
8 Haackey D5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hardenberg D2 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Twente D5 2 0 0 0 2 0 11 0
  Reserve 3e klasse 
  Dames Jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Meeuwen DJ1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Flevoland DJ1 2 6 2 0 0 9 4 0
3 Twello DJ2 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Ares DJ1 2 1 0 1 1 6 7 0
5 Mezen DJ1 2 1 0 1 1 6 8 0
6 Mezen DJ2 2 0 0 0 2 3 13 0
  3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roden H1 2 6 2 0 0 13 1 0
2 Ares H1 2 6 2 0 0 9 6 0
3 Arnhem H1 2 4 1 1 0 7 2 0
4 Nijkerk H1 2 4 1 1 0 5 1 0
5 Westerduiven H1 2 3 1 0 1 7 5 0
6 Zutphen H1 2 3 1 0 1 6 6 0
7 Drienerlo H1 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Soest H1 2 3 1 0 1 4 7 0
9 Graspiepers H1 2 3 1 0 1 5 13 0
10 Flevoland H1 2 0 0 0 2 6 8 0
11 PW H1 2 0 0 0 2 3 9 0
12 Twente H1 2 0 0 0 2 1 8 0
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle H4 2 6 2 0 0 6 0 0
2 Deventer H2 2 4 1 1 0 7 0 0
3 Ares H2 2 4 1 1 0 6 1 0
4 EHV H3 1 3 1 0 0 4 1 0
5 Drienerlo H4 2 3 1 0 1 1 2 0
6 Bully H2 2 3 1 0 1 3 5 0
7 Hattem H2 2 3 1 0 1 3 5 0
8 PW H3 2 0 0 0 2 2 5 0
9 Twente H2 2 0 0 0 2 1 7 0
10 Drienerlo H3 1 0 0 0 1 0 7 0
  Reserve 1e klasse 
  Heren Jong 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo HJ1 2 6 2 0 0 9 2 0
2 EHV HJ1 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Ares HJ1 2 3 1 0 1 2 5 0
4 Arnhem HJ2 1 0 0 0 1 2 4 0
5 Oosterbeek HJ1 2 0 0 0 2 0 8 0
  2e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almelo H35A 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Apeldoorn H35A 2 4 1 1 0 6 1 0
3 Wageningen H35A 2 3 1 0 1 3 4 0
4 Upward H35A 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Doetinchem H35A 2 1 0 1 1 1 2 0
6 Oosterbeek H35A 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Ares H35A 1 0 0 0 1 0 5 0
  Hoofdklasse 35+ 
  Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dalfsen H35B 3 9 3 0 0 33 1 0
2 Zwolle H35D 3 9 3 0 0 19 1 0
3 Apeldoorn H35B 3 6 2 0 1 10 3 0
4 Twello H35A 3 6 2 0 1 19 14 0
5 Twente H35B 3 6 2 0 1 4 8 0
6 PW H35D 3 4 1 1 1 7 14 0
7 Gorssel/Epse H35A 3 3 1 0 2 11 11 0
8 Epe H35A 3 3 1 0 2 3 9 0
9 Almelo H35B 3 3 1 0 2 3 14 0
10 Deventer H35C 3 3 1 0 2 5 29 0
11 Zutphen H35B 3 1 0 1 2 4 6 0
12 Ares H35B 3 0 0 0 3 3 11 0
  2e klasse 35+ 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever H45A 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Leusden H45A 2 6 2 0 0 12 4 0
3 Dorsteti H45B 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Houten H45A 1 3 1 0 0 8 2 0
5 Union H45C 1 1 0 1 0 2 2 0
6 Haaskamp H45A 2 1 0 1 1 4 5 0
7 Maarn H45A 2 1 0 1 1 2 4 0
8 Ares H45A 2 1 0 1 1 3 7 0
9 Nieuwegein H45A 2 1 0 1 1 2 7 0
10 Amersfoort H45E 2 0 0 0 2 3 16 0
  2e klasse 45+ 
Agenda
vervolg 22-10  Sporten, spelen en knutselen in de herfs
vervolg 23-10  Ares Verbunt Keepers clinic
vervolg 13-11  Bitjehappen
Hele agenda
Nieuws