HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 1928 M.H.C. Oosterbeek MA1 30 15:15 16:15 uit -   info
Meisjes A2 1834 Apeldoorn MA3 0 15:45 16:15 uit -   info
Meisjes A3 2103 De Meeuwen MA2 75 12:30 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A5 2167 MHCZutphen MA4 16:20 16:50 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Kirsten Groenen (Meisjes A4) en René van de Hel
Meisjes B1 2256 MHC De Mezen MB2 45 12:00 13:45 uit -   info
Meisjes B2 2242 MHC EDE MB2 15:15 16:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Cerilio Maduro en Johan Frisart
Meisjes B3 2481 MHC De Mezen MB3 14:45 15:15 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Myrthe Arzoni (Dames Jong)
Meisjes B4 2534 HC Ares MB5 0 11:50 12:20 uit -   info
Meisjes B5 2534 HC Ares MB4 11:50 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: Sterre van Ham (Meisjes A1) en Huub Klein Schaarsberg
Meisjes B6 2567 SMHC Salland MB2 45 09:45 11:00 uit -   info
meisjes B7 2584 MHC De Mezen MB5 45 12:15 13:30 uit -   info
Meisjes C1 3097 AHC Velp MC1 10:05 10:50 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Emma Minkema (Keepersgroep 2) en Erin Markmann (Dames 5)
Meisjes C2 2647 Meppeler HV MC1 13:10 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Daniëlle Kraaijenhof (Meisjes A5) en Johan Frisart
Meisjes C3 2853 HC Zwolle MC5 15:30 16:15 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Constance van Willigen (Meisjes A4) en Auke Dijkstra (Veteranen B)
Meisjes C4 2913 MHC De Mezen MC2 14:00 14:40 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Susan Broenland (Meisjes A5) en René van de Hel
Meisjes C5 3002 Voorster Hockeyclub Twello MC2 20 10:10 11:00 uit -   info
Meisjes C6 2826 WMHC MC4 35 13:45 15:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C8 2878 Apeldoorn MC5 0 12:45 13:15 uit -   info
Meisjes D1 3216 DHV MD2 30 10:00 11:15 uit -   info
Meisjes D2 3304 Westerduiven MD2 08:00 09:00 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Lotte van de Hel (Dames Jong) en Marga Venema-remmers
Meisjes D3 3213 Apeldoorn MD3 0 09:45 10:15 uit -   info
Meisjes D4 3483 HC Zwolle MD5 11:00 11:30 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Jasmijn Hamaker (Dames 2) en Cayleigh-ann Koorevaar (Keepersgroep 3)
Meisjes D5 3383 MHCZutphen MD3 30 10:40 11:40 uit -   info
Meisjes D6 3570 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MD6 12:55 13:40 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Gwen Put (Meisjes A4)
Jongens A1 1196 Flevoland JA1 15:35 16:20 Vosveld veld 1  info
  CORVEE  
Fluiten: Yannick Steunenberg (Heren 1) en Robert Keus (Heren 1)
Jongens B2 1420 HC Zwolle JB4 40 14:55 16:20 uit -   info
Jongens C1 1432 HC Zwolle JC3 13:45 14:30 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Juliette Schut (Keepersgroep 8) en Wies Krikke
Jongens C2 1433 AHC Velp JC2 09:45 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Jozua Klaver (Jongens A1) en Simon Maduro (Jongens A1)
Jongens D1 1651 MHC Wijchen JD1 11:55 12:40 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Maud van Wijngaarden (Meisjes A2) en Bente de Geus (Meisjes A2)
Jongens D2 1766 Apeldoorn JD3 12:20 13:05 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Laure Oortwijn (Meisjes A4) en Marit Borst (Meisjes A4)

25 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 304 DHV M8E1 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes 8E2 327 WMHC M8E2 11:35 12:05 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes 8E3 391 Voorster Hockeyclub Twello M8E2 09:45 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes E1 806 Apeldoorn M6E1 0 08:30 09:00 uit -   info
Meisjes E2 599 MHCZutphen M6E1 11:35 12:05 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes E3 838 DHV M6E2 10:00 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes E4 843 HC Zwolle M6E5 10:00 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes E5 876 Voorster Hockeyclub Twello M6E1 20 09:55 10:45 uit -   info
Jongens 8E1 45 Hattemse M.H.C. J8E1 10:00 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Jongens E1 188 HC Gorssel/Epse J6E1 30 07:45 08:45 uit -   info
  Velddeel D  
Let op: Uittenue mee!   


Agenda
vervolg 22-10  Sporten, spelen en knutselen in de herfs
vervolg 23-10  Ares Verbunt Keepers clinic
vervolg 13-11  Bitjehappen
Hele agenda
Nieuws