HC Ares | Malkenschoten 43 | 7333 NM Apeldoorn | 055 533 2500
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

31 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 HC Ares JA1 16:10 Vosveld veld 1  info
Meisjes A2 HC Ares MA4 16:00 Emotion veld 2  info
Fluiten: Auke Dijkstra (Heren 2) en Nicole Pijnappel (Dames 3)
Meisjes A3 HC Ares JB2 16:00 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes A4 HC Ares MA2 16:00 Emotion veld 2  info
Meisjes B1 HC Ares JB1 14:20 Vosveld veld 1  info
Meisjes B2 HC Ares MB3 14:10 Emotion veld 2  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Wies Krikke
Meisjes B3 HC Ares MB2 14:10 Emotion veld 2  info
Meisjes B4 HC Ares MB6 15:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Cerilio Maduro en Lara Klooster (Dames 3)
Meisjes B5 HC Ares MC6 13:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Huub Klein Schaarsberg en Marijn Meiberg (Dames 5)
Meisjes B6 HC Ares MB4 15:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes C1 HC Ares MC2 12:40 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Jip van Wijngaarden (Meisjes A2) en Femke Marissa ten Damme (Meisjes A1)
Meisjes C2 HC Ares MC1 12:40 Vosveld veld 1  info
Meisjes C3 HC Ares JC1 10:50 Vosveld veld 1  info
Meisjes C4 HC Ares MC5 14:30 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Mandy de Valk (Dames 2) en Denise Neurink (Dames 2)
Meisjes C5 HC Ares MC4 14:30 Schuite de Boer veld 3  info
Meisjes C6 HC Ares MB5 13:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes C7 HC Ares JD2 12:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Meisjes D1 HC Ares JD1 09:00 Vosveld veld 1  info
Meisjes D2 HC Ares MD3 10:30 Emotion veld 2  info
Fluiten: Marga Venema-remmers en Wies Krikke
Meisjes D3 HC Ares MD2 10:30 Emotion veld 2  info
Meisjes D4 HC Ares MD5 12:20 Emotion veld 2  info
Fluiten: Cerilio Maduro en Jasmijn Reitsma (Meisjes A1)
Meisjes D5 HC Ares MD4 12:20 Emotion veld 2  info
Meisjes D6 HC Ares MD7 13:00 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Merle Chrisstoffels (Meisjes A2) en Annemarie van Dijk (Meisjes A2)
Meisjes D7 HC Ares MD6 13:00 Schuite de Boer veld 3  info
Jongens A1 HC Ares MA1 16:10 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Youri de Graaf (Heren 1- Silver Cup) en Wouter van Schooten (Heren 1- Silver Cup)
Jongens B1 HC Ares MB1 14:20 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Femke Marissa ten Damme (Meisjes A1) en Wouter van Schooten (Heren 1- Silver Cup)
Jongens B2 HC Ares MA3 16:00 Schuite de Boer veld 3  info
Fluiten: Rob Dellemijn en Rada Middelhoek (Dames 3)
Jongens C1 HC Ares MC3 10:50 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Femke Klopman (Dames 1) en Johan Frisart
Jongens D1 HC Ares MD1 09:00 Vosveld veld 1  info
Fluiten: Johan Frisart en Maud Leereveld (Dames 1)
Jongens D2 HC Ares MC7 12:00 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
Fluiten: Bouke Smits (Jongens A1) en Jozua Klaver (Jongens A1)

31 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 HC Ares J8E1 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
veld 3ab
Meisjes 8E2 HC Ares M8E3 11:30 Schuite de Boer veld 3  info
drieluik 3cd
Meisjes 8E2 HC Ares M8E4 10:55 Schuite de Boer veld 3  info
drieluik 3cd
Meisjes 8E3 HC Ares M8E2 11:30 Schuite de Boer veld 3  info
drieluik 3cd
Meisjes 8E3 HC Ares M8E4 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
drieluik 3cd
Meisjes 8E4 HC Ares M8E2 10:55 Schuite de Boer veld 3  info
drieluik 3cd
Meisjes 8E4 HC Ares M8E3 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
drieluik 3cd
Meisjes E1 HC Ares JE1 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
4a
Meisjes E2 HC Ares ME3 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
4d
Meisjes E3 HC Ares ME2 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
4d
Jongens 8E1 HC Ares M8E1 10:15 Schuite de Boer veld 3  info
3ab
Jongens E1 HC Ares ME1 10:30 Emotion/Schuite De Boer veld 4  info
4a


Agenda
vervolg 14-11  Bitjehappen hapdag!
Hele agenda
Nieuws